PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön Konsoldaki Çatlağı Kaplatma

skugga
16/11/2021, 13:59
Merhaba arkadaşlar, kronik sorun olan yolcu airbag çatlağı ile ilgili olarak başlığı açıyorum. Aracım 2007 model olduğu için servis kesinlikle kabul etmiyor. Görüntü beni rahatsız ettiği için konyadaki ustaya yaptırmayı düşünüyorum.

İlerde arabayı satarken eksperler bunun airbag açtığı için kaplatıldığını iddia edebilir mi, yoksa airbagin orijinal olduğunu anlayabilir mi onu merak ediyorum.

ecaliskan
16/11/2021, 14:17
Merhaba,

Orada bir işlem olduğunu expertiz büyük bir ihtimalle anlayacaktır ama burada iş tamamen expertizi yapan ustanın anlatımında ve aracı tanımasında eğer usta kazadan değil bu araçlarda kronik göğüs çatlağından dolayı tamir görmüş sorun derse iş karşı tarafa kalır ama aracı bilmeden bu airbag açmış tamirli derse sorun olur şahsi tavsiyem bu işlemi yaptırmadan önce resimlerini çekmeniz karşı tarafa durumu izah etmenizi kolaylaştırır.

fawori
16/11/2021, 17:32
Konya'da karabayoto estetik var bir çok ilde bayileride var Antalya için sorunuz! Facebook ve instagram'dan ulaşabilirsiniz kaplama değil sıvı plastik ile tamamen orjinal yapıyorlar.

Ceyhun
16/11/2021, 17:35
Geçen gün bir punto sahibi çok kötü yaptılar diye yorum yapmıştı iyice araştırın derim.

edll
16/11/2021, 21:57
Merhaba,

Orada bir işlem olduğunu expertiz büyük bir ihtimalle anlayacaktır ama burada iş tamamen expertizi yapan ustanın anlatımında ve aracı tanımasında eğer usta kazadan değil bu araçlarda kronik göğüs çatlağından dolayı tamir görmüş sorun derse iş karşı tarafa kalır ama aracı bilmeden bu airbag açmış tamirli derse sorun olur şahsi tavsiyem bu işlemi yaptırmadan önce resimlerini çekmeniz karşı tarafa durumu izah etmenizi kolaylaştırır.

hiç bir anlaşılma olmaz exper açısından. ilk yaptıran benim bu işi konyada. sorun yaşamamış olan puntolardan daha düzgün duruyor.
Resmi çekmenizde fayda var. içiniz rahat olur. ayrıca airbag te sorun olmadığı müddet kaza anında açmama ihtimali yok, garanti veriyorum diyor yapan arkadaş.

edll
16/11/2021, 21:59
Geçen gün bir punto sahibi çok kötü yaptılar diye yorum yapmıştı iyice araştırın derim.

ilk yaptıran benim ve şuana kadar yüzlercesini yapmıştır, bende okuyunca şaşırdım. ben olsam bayilik verdiği yerlere değilde direk konyada kendisine yaptırırdım.