PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baskı & balata Hakkında

KaanTs
18/07/2021, 21:56
Herkese hayırlı akşamlar yakın bir zamanda baskı balata değiştireceğim . Memnun kaldığınız sorun çıkarmayan bir marka varsa fikir verebilir misiniz ? Ben orjinal olarak Valeo diye biliyorum ama daha önce tecrübe edilmiş baskı balatasından memnun olan forum üyerinden fikir alış verişi yapmak istiyorum . Şimdiden teşekkür ederim :)

Emc2
18/07/2021, 22:20
Ben de bir kaç ay içinde değiştirmeyi planlıyorum. Valeo orijinal parçası diye öğrendim araştırmalarım sonucu 2011 1.4 112 binde aracım sizin araç kaç binde

KaanTs
18/07/2021, 22:31
Ben de bir kaç ay içinde değiştirmeyi planlıyorum. Valeo orijinal parçası diye öğrendim araştırmalarım sonucu 2011 1.4 112 binde aracım sizin araç kaç binde

1.3 multijet e5 motor 78 Bin de hocam , daha önce hiç değişmedi 2. sahibiyim 6 senedir bende baskıda sıkıntı yok gibi ayağımı çok debriyaj pedalında tutuyorum ben malum hem trafik hem acemi insanlar yüzünden büyük ihtimal baskı bacakları ve merkezinde sorun var . Valeo ilk tercihim ama fiyatlar baya uçmuş .

feyzullah
19/07/2021, 05:20
1.4 fire aracımda, 3 yıl ve 70.000 km.dir Mapa kullanıyorum. Bir dahaki debriyaj seti tercihim yine Mapa olacak.
Baskı işi biraz da şans meselesi.
Mapa debriyaj seti taktırdığım zaman aşağıda linkini paylaştığım konuyu açmıştım. Ara ara yazıyorum başlığa bilgi amaçlı.
https://forum.grandepuntotr.com/yedek-parca/64811-mapa-baski-balata-triger-ve-devirdaim-degisim-fiyatlari-guncel.html

KaanTs
21/07/2021, 13:10
1.4 fire aracımda, 3 yıl ve 70.000 km.dir Mapa kullanıyorum. Bir dahaki debriyaj seti tercihim yine Mapa olacak.
Baskı işi biraz da şans meselesi.
Mapa debriyaj seti taktırdığım zaman aşağıda linkini paylaştığım konuyu açmıştım. Ara ara yazıyorum başlığa bilgi amaçlı.
https://forum.grandepuntotr.com/yedek-parca/64811-mapa-baski-balata-triger-ve-devirdaim-degisim-fiyatlari-guncel.html

Araç üzerinden çıkan Orjinali Valeo diyor usta . araç 78 k da debriyaj iyi durumda fakat baskıda sıkıntı var yine aynı marka alırım 100 tl fazla verip uzun vade de kafam rahat olur . Yorumunuz için teşekkür ederim :)