PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses ve Isı Yalıtımı

Cemmonurr
06/04/2021, 23:41
Puntosu olan herkesin Şiddetle yapmasını tavsiye ediyorum. Aga bütün koltukları sökün Kapı eşiğindeki plastikleride sökün. el freninin o kısmı da sökün sökmesi çok basit beyler. Aracın orjinal halısı kaldırın ve gisin Yapı malzemesi satan yerden 5 metre Ses ve ısı yalıtım malzemesi alın bi tarafı kendinden yapışkanlı . Aga bi güzel aracın tabanıni silin süpürün temizleyin sonra aldığınız malzemeyi güzelce uygulayın (Not: Vida deliklerini unutmayın) sonra araxı toplayın vallahi sanki sıfır araca binmiş gibi olmazsanız ne diyorsunsanız o olayım aga 👏👏 Araçta ses yaltımı sıfırmış meğer. Kapılarada aynı uygulamayı yapmayı unutmayın. Ben çok memnun kaldım hanım arabaya bindi hiç söylememiştim haftada 1 arabaya binen eşim hemen fark etti yalıtımın farkını 👏👏👏

hayr16
07/04/2021, 10:18
elinizde sağlık

desibel olarak ölçüm yaptınız mı. eskiden ne idi ön arka koltuklarda şimdi ne oldu.

Ozer77
07/04/2021, 13:00
Keşke resimde atsaydın

Han
09/04/2021, 15:45
benim araç geçen sene arka sol yolcu tarafından tabandan su aldı dediğin gibi tüm koltukları ve tabanı söktüm su alan yeri tespit edip onardım ama izolasyon yapmak hiç aklıma gelmedi keşke o kadar sökmüşken izolasyonuda yapsaydım.Yazın belki yeniden sökerim

Ozer77
09/04/2021, 20:46
benim araç geçen sene arka sol yolcu tarafından tabandan su aldı dediğin gibi tüm koltukları ve tabanı söktüm su alan yeri tespit edip onardım ama izolasyon yapmak hiç aklıma gelmedi keşke o kadar sökmüşken izolasyonuda yapsaydım.Yazın belki yeniden sökerimAh bee işçiliğe yazık [emoji23]
Ben ev aldıgım için puntomuz bir süre daha bizimle devam edicek dolayısıyla bişilrr yapmak istiyorum. Tabana izolasyon aklıma yatıyor. Aslında tabana dıştan ve içten pütür püskğrtsek yeterli olmaz mı acaba. Yapıştırmayla uğraşmaktansa.

Han
10/04/2021, 22:49
Ah bee işçiliğe yazık [emoji23]
Ben ev aldıgım için puntomuz bir süre daha bizimle devam edicek dolayısıyla bişilrr yapmak istiyorum. Tabana izolasyon aklıma yatıyor. Aslında tabana dıştan ve içten pütür püskğrtsek yeterli olmaz mı acaba. Yapıştırmayla uğraşmaktansa.

pütür atmakta az bir iş değil araç içini izole etmeniz gerekecek sağa sola sıçramasın diye,pütür ayrıca koku yapar sonuçta zift var içerisinde.araç altına uygulanıyor ancak içeri hiç duymadım ve pütür az masraflı bir iş değil yapıştırma en güzeli temiz iş kendi kendine yaparsın.

Reiis
10/04/2021, 23:45
bende yapmayı düşünüyorum kapılara tavana ctk + sünger tabanada erturk veya dbmat + sünger bitüself pek tavsiye edilmiyor

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi