PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracım Active mi? Yoksa Dynamic mi?

Ahmedm
24/03/2021, 13:33
Merhabalar, forumda yeniyim. Geçen günlerde 2011 model Grande Punto aldım. Aynı zamanda ilk aracim. Araştırmalarım sonucunda kesin bir kanıya varamadım sizlere danışmak istedim. Gördüğüm kadarıyla Active boş kasa yani manuel klima, sis farı yok vs. Benim aracımda gördüğüm kadarıyla aracımda yokuş kalkış desteği var, sis farı var, park sensoru var ( sonradan takılmış olabilir ). Bunlar active de yok diye okudum fakat klima çevirmeli yani manuel bunu tam olarak nasıl öğrenebilirim?
Ruhsatta G.Punto 5P 1.3 S5 olarak geçiyor

feyzullah
24/03/2021, 18:34
Merhabalar, forumda yeniyim. Geçen günlerde 2011 model Grande Punto aldım. Aynı zamanda ilk aracim. Araştırmalarım sonucunda kesin bir kanıya varamadım sizlere danışmak istedim. Gördüğüm kadarıyla Active boş kasa yani manuel klima, sis farı yok vs. Benim aracımda gördüğüm kadarıyla aracımda yokuş kalkış desteği var, sis farı var, park sensoru var ( sonradan takılmış olabilir ). Bunlar active de yok diye okudum fakat klima çevirmeli yani manuel bunu tam olarak nasıl öğrenebilirim?
Ruhsatta G.Punto 5P 1.3 S5 olarak geçiyor

active, dynamic dışında "fun" diye bir paket var. Fun paketlerde, 16 inc çelik jant oluyor. Active de olsa, aracın ilk sahibi ilave paket olarak bahsettiğiniz donanımları ilave ettirmiş olabilir. Klima manuelse kesinlikle dynamic değil. Fun ve active paketlerde manuel klima var.