PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Farlar devamlı yanıyor

kankan73
16/03/2021, 18:53
Sayın arkadaşlar benim aracımın aküsünü degiştim, 1 gün sonra araba farları yakmadan, farlar yanıyor, elektirikçiye götürdüm kontak açık ken sigortaya ceyran geliyor yani far acık kapalı farketmez, farlar devamlı yanıyor sabah 1 veya 2 kere farları ac kapa sonra araba çalışırken farlar devamlı açık kalıyor, bazen uzunlar yanıyor bazen kısalar, bazen sellektör yapmıyor,2 tane elektirikçiye gösterdim kimse yapamadı, bilen varsa lütfen yardımcı olsun

SezerGkhn
17/03/2021, 09:38
dostum biraz tesadüf gibi olacak ama muhtemelen far sinyal koluyla alakalı bi sorun olabilir. Aküyü değiştirmekle bu tarz bi sorun ortaya çıkacağını sanmıyorum.

Ceyhun
17/03/2021, 12:30
Arabanın kornası falan doğru çalışıyor mu airbag sargısı mı filmi mi ne o var bazen o da böyle aksilikler çıkartabiliyor

kankan73
24/03/2021, 23:26
güya arzayı bulduk sigorta kutusu su almış, oksitlenme yapmış, sanki sorun çözüldü, b
bu seferde aracın önündeki ekranda km si yarı yarıya gösteriyor, yani 70 km yol yaptım 35 km yapılmış gibi gösteriyor

feyzullah
25/03/2021, 11:05
Kutup başını dökünce km. Yerine mil hesabına dönmüş olabilir. Menüden değişiklik yapabilirsiniz. Deneyin umarım çözülür.