PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplu alım bitti mi ?

punkbunny
01/01/2021, 22:44
2 gündür aracım için paspas ve bagaj havuzu arıyorum.

Hangi konuya girsem geçmişte toplu alım yapıldığını görüyorum. Benim gibi paspas bagaj havuzu isteyenler var mı ? Tekrar toplu alım yapılmasının bana ve herkese faydalı olacağı kanaatindeyim.

Lenovo P2a42 cihazımdan gönderildi

kunfeyekun
02/01/2021, 00:37
Fiyatına göre ben de düşünebilirim. Lakin sanırsam bir firmadan alınıyor ve o firma da toplu alımlarda güzel indirim yapıyordu. O firma ve organize eden kimse onun bu konuya gelmesi gerekiyor.

Ozer77
02/01/2021, 08:51
Forum malesef terk edilmiş gibi,3-5 kişiyle dönüyor. Sanmıyorum toplu alım gibi bişi olacagını [emoji17]

punkbunny
02/01/2021, 12:32
Forum malesef terk edilmiş gibi,3-5 kişiyle dönüyor. Sanmıyorum toplu alım gibi bişi olacagını [emoji17]Ben yeni uyeyim ancak eski konulardan canlilik olmadigini anliyorum

krm1983
02/01/2021, 13:06
Millet whatsapp gruplarına kaçtı veya arabasını değiştiren forumu bıraktı ve maalesef sonuç böyle sessizlik oldu.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozer77
02/01/2021, 16:51
Birde sorunu olan üye olup sorusunu sorup cevabını almadan tüyüyor.. selam veren yok kendini tanıtan yok.

ondermurat
02/01/2021, 16:53
10-12 sene evvel Punto'nun bazı aksesuarlarını bulmak meseleydi, ondan dolayı toplu alımlar oluyordu ama artık her sitede peynir ekmek gibi punto aksesuar bulunabiliyor

tayfux
02/01/2021, 17:48
Hocam o işe ben öncülük etmiş, girmiş pazarlık yapmıştım ve ciddi uygun fiyata almıştık kapıda ödeme dahil. Ancak şöyle bir durum var ki ben babamın aracına almak için tekrar gittiğimde şunu gördüm hem şirket el değiştirmiş, hem de bizim aldığımız RUS malı ürün artık getirmiyorlar. Yine de aldım ancak o kalite kesinlikle yok. Markası novline idi. Konusu da aşağıda:

https://forum.grandepuntotr.com/ser-kursu/41996-toplu-3d-paspas-aliyoruz-isteyen-var-mi.html

punkbunny
02/01/2021, 18:07
Hocam o işe ben öncülük etmiş, girmiş pazarlık yapmıştım ve ciddi uygun fiyata almıştık kapıda ödeme dahil. Ancak şöyle bir durum var ki ben babamın aracına almak için tekrar gittiğimde şunu gördüm hem şirket el değiştirmiş, hem de bizim aldığımız RUS malı ürün artık getirmiyorlar. Yine de aldım ancak o kalite kesinlikle yok. Markası novline idi. Konusu da aşağıda:

https://forum.grandepuntotr.com/ser-kursu/41996-toplu-3d-paspas-aliyoruz-isteyen-var-mi.htmlbaya saglam alim yapmissiniz hocam

tayfux
03/01/2021, 00:14
baya saglam alim yapmissiniz hocam

Evet yüksek sayıda alım yapmıştık. 3D paspaslar ve bagaj havuzları yeni yeni piyasaya çıkmıştı. Her yerde yoktu. Sadece bu site değil Opel sitesinde de hatırı sayılır sayı toplamıştık..

Ceyhun
03/01/2021, 11:10
Bu konu en son yazılan olarak ana sayfada çıkmıyor. Benim de ihtiyacım var paspaslar bitik halde açıkçası. Forumun susması da şu son iki yıldır var. Misal Süleyaman abi vardı volkan abi vardı timbaz vardı bunlar tecrübeli ve bilgililerdi. Seviyesiz bir kaç konu olmuştu bir ara sonra da teker teker görmemeye başladım onları.

punkbunny
03/01/2021, 12:16
Bu konu en son yazılan olarak ana sayfada çıkmıyor. Benim de ihtiyacım var paspaslar bitik halde açıkçası. Forumun susması da şu son iki yıldır var. Misal Süleyaman abi vardı volkan abi vardı timbaz vardı bunlar tecrübeli ve bilgililerdi. Seviyesiz bir kaç konu olmuştu bir ara sonra da teker teker görmemeye başladım onları.Tekrar toplu alim yapmayi deneriz hocam

Ceyhun
03/01/2021, 12:38
Şimdi fark ettim mobilden girilince gözükmüyor. Tarayıcıdan girdiğim zaman gözüküyor konu. Deneyelim imkan varsa. Kemal oto falan yapıyordu bir ara indirim. İnternetten kod verilip falan siteye yazıp belirli indirim de olabilir ben pek anlamıyorum bu işlerden ama bunu organize edecek kişinin vakti de önemli.

punkbunny
03/01/2021, 12:40
bakalım hocam insanlar yazsın konuya da talep var.mı anlarız