PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gazdan ayağımı çekince

KaanTs
21/10/2020, 18:14
Aracımla giderken ayağımı gazdan çektiğim zaman bozuk turbo gibi araç motorunun sağ tarafından uğultu gelmekte sorun nerede motor ısınınca fazla yapmıyor

muratogmac
01/12/2020, 11:16
Kardeş benim aracımda da aynisi vardi sağ akis rulmanina ve rulman yatağına baktir

Puntobordo
01/08/2021, 10:37
Eğer aracınız euro5 motor ise, bu durum dpf partikül atarken çıkar bir ses. Bendede oluyor. Sıcak havalarda veya bi süre yüksek devir kullandığımda bu sesi duyuyorum, ve gaz verip aynadan egzoza baktığımda partikül attığını görüyorum. Dedidim gibi yapıp kontrol edersiniz. Egzozdan beyaz duman atıyor, aracın rolanti sesi değişiyorsa partiküldür ve normal bir durumdur.

gpmesud
04/08/2021, 18:34
Bu duruma burdan bir şey yazmak senin kafanı karıştırır. çünkü duymadığımız bir ses. Bence bu tarz şeyleri direk ustayla çözmen daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Word834
16/10/2021, 13:30
sesi duymadan bir sey söylemek mümkün olmuyor lakin söyle bir bilgi vereyım ayagını gazdan çekince araç vites te ise sanzımanda sıkıntı olabilir yok normal gaza basıp ayagını çektiğinde ses geliyorsa wasgate veya n75 vallfine bir baktır derim