PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orjinal opar nereden alınır.

Puntobordo
17/10/2020, 10:10
Arkadaşlar aracın bakım zamanı geldi. Sizinde filtre temin ettigimiz ve orjinal olduğundan emin olduğunuz adresleri paylaşır misiniz. Oparın internet uzerinde bir cok ilani var ama kimi yerlerdi x fiyat kimi yerlerde x3 fiyat. Araştırdığım kadarıyla filtrenin birebir sahteside mevcutmuş. (Lütfen git servisten al, git sanayiden al gibi yorumlar yapmayın)

feyzullah
17/10/2020, 11:12
Ben Bosch var servisten alıyorum filtreleri. Aracın motor-şasi koduna göre filtre veriyorlar ve fiyatları da makul. Opardan daha iyi olduğunu düşünüyorum Bosch filtrelerin.

cmhrky
17/10/2020, 15:55
Kafanızın en rahat olacağı yöntem yetkili servisten parça almaktır. Diğer orijinal marka parça seçeneğide Bosch Car Service'den parça almak.

Aracınızın parça kodlarını öğrenip aşağıdaki katalogtan fiyat sorgulaması yapabilirsiniz. Fiat yetkili servislerin fiyatları bu şekilde.

Diğer açtığınız konuda verilen siteler sponsorluk olmadığı için silinmiş. Opar için bayisini bulup almak lazım

https://www.opar.com/urun-gruplari/e-katalog

gpmesud
18/10/2020, 09:16
Oparin bayileri mevcut sitesinde oradan kontrol edip alabilirsiniz. Size tavsiyem mann filtre alabiliyorsaniz alın bence çok kaliteli. (Opar bosh fil filtre kullanmış biri olarak söylüyorum.)