PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu araç bu fiyata alınırmı ?

evrense
12/09/2020, 09:49
öncelikle merhaba ,

soru soruyorum ama aslında aldım gerçekten çok araştıramıyorum , şöyleki çiddi bi rahatsızlık yaşadım ve ekrana çok bakamıyorum ve piyasa gerçekten karman çorman biri eski model düşük km ye 120000 tl yazmış , biri yuksek km yeni modele 108000 bin demiş, değişenler boyalar vs hak getire .
almayı planladığım araba şu ;
2017 1.4 LOUNGE S&S LPG 77 PS (hatasız boya değişen vs hiç bir şey yok ) 65000 km de LPG li ve mauyenesi yeni **99.000 TL son fiyat (102 binden düştü bu arada )

bana bi yardımcı olursanız çok sevinirim , araç hakkında bilmem gereken bir şey varmıdır ? memnun kalırmıyım ? + ları - leri nelerdir ?

çok teşekkürler şimdiden

Gpuntotr11
12/09/2020, 17:14
Durum iyiye gitmiyor acele etseniz iyi edersiniz. Yarın ayni fiyata alamayabilirsiniz.

stonebridge
12/09/2020, 17:43
öncelikle merhaba ,

soru soruyorum ama aslında aldım gerçekten çok araştıramıyorum , şöyleki çiddi bi rahatsızlık yaşadım ve ekrana çok bakamıyorum ve piyasa gerçekten karman çorman biri eski model düşük km ye 120000 tl yazmış , biri yuksek km yeni modele 108000 bin demiş, değişenler boyalar vs hak getire .
almayı planladığım araba şu ;
2017 1.4 LOUNGE S&S LPG 77 PS (hatasız boya değişen vs hiç bir şey yok ) 65000 km de LPG li ve mauyenesi yeni **99.000 TL son fiyat (102 binden düştü bu arada )

bana bi yardımcı olursanız çok sevinirim , araç hakkında bilmem gereken bir şey varmıdır ? memnun kalırmıyım ? + ları - leri nelerdir ?

çok teşekkürler şimdiden

Benzinli yada lpg li almanı tavsiye etmem 1.3 temiz dizel denk getirirsen kaçırma derim.

slymn89
12/09/2020, 23:54
Hocam merhaba. Ben üç hafta önce 2012 model fiat punto 1.4 easy s&s 75000 km'de 81000'e aldım. Acil ihtiyacım olduğu için biraz aceleye geldi çok araştıramadım zaten arabalardan da çok anlamam benimki de aynı hata boya kaza tramer kaydı yok temiz araç. Sizi şu konuda uyarayım puntolarda kronik airbag çatlağı sorunu oluyormuş ben bunu fark etmeden ve dikkat etmeden aldım aracı aldıktan sonra bu durumu fark ettim almadan önce sağ ön yolcu tarafında torpidonun üstündeki döşemeye iyice bakın çatlak olabilir hocam.

gpmesud
13/09/2020, 10:28
+ surusu keyıflı
+ city modu, start stop vs var
+ yakıtı lpg li olacagı ıcın cok uygun olucaktır goreceksınız
+ yol tutusuda guzel bır araba hızına gore normal yanı
+ b segmentıde bana ıcı genıs arac

gelelim olumsuz yanlarına

- airbag catlagı olabılıyor enınde sonunda olur bu kacılmaz olmasa bıle kabarıyor o yan yolcu kısmı buda catlamaya davet cıkarabılıyor.
-city modu arızası bu durum olablırde olmayabılırde sans meselesı ama olursa masraf buyuk
- sol arka kapı acılmada gucluk gıbı sorunları mevcut olablıyor (çözümü basıt)
bunlar can sıkıcı seyler sızın rakama ne alınır bılmıyorum pıyasa okadar oynakkı almaya gıdıyorsun satmayan mı denk gelır oraya gıdersın baska sey cıkar fıyat yukseltır vs. o paralara kadar cıkarım dıyorsanız bir punto kullanıcısı olarak polo bakmanızı tavsıye ederım. ama bu soledıgım su saat ıcın gecerlı malum yarın yıne fıyatlar degısebilıyor.

Sekoc
14/09/2020, 14:01
fiyat normal. piyasaya göre tabi :) verilecek paralar değil normalde ama durum bu. hayırlısı olsun.