PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gp ilk ay izlenim

spyofthegod
13/02/2008, 15:25
Aracımı kullanmaya başlayalı 1 ay oldu 900 km civarında şu ana kadar çok şükür sorunsuz gidiyor. Çok şükür diyorum çünkü forumda ve internet sitelerinde o kadar problem okudum ki çok korkmuştum. İnşallah bundan sonrasıda böyle gider. Gp performans açısından beklediğimden yüksek çıktı. Bayırlarda özellikle bayılmıyor. Konfor oldukça iyi. Araç yeni olmasına rağmen 6.5 ortalama yakıyor, buda iyi yani beklentimin üstünde bir memnuniyet söz konusu oldu. Birtek ufaklığın arabasını bağaja koyarken zorlanıyorum oda sorun değil.:X

Genius
13/02/2008, 15:44
Alıştıkça daha da bağlanacaksınız, 90 hp yürümesin mi artık :D renkte en gzüeli zaten.

mustafa
13/02/2008, 16:08
Genelde şikayetler active modellerinden dikkat ederseniz. Emotionlarda malzeme ve işçiliğin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi performans açısından hiç bir zaman problem yaşanmıyor

anvil
13/02/2008, 17:28
ufaklığın arabası konusunda biz de başta muzdariptik ama arka tekli koltuğu yatırınca sorunu çözdük :D

quixotic2
13/02/2008, 17:28
hayırlı uğurlu olsun. umarım bundan sonrada hiç sorunla karşılaşmazsınız. yüzünüzü hep güldürür bu güzel araba :D

ABNEW
13/02/2008, 17:32
Güle güle kullanın.Gp sorunlu bir araç değil kesinlikle...

galkoo
14/02/2008, 16:34
forumlara yazılan ufak tefek sorunlar moralinizi bozmasın.ben dahil bütün arkadaslar dertlerrini paylaşmak amacı ile burada toplandık.ufak sorunları birbirimize anlatıp çözüm bulmaya çalışıyoruz.aama inan punto sorunlu bir araç değil.
ve kendine biraz zaman tanı bikaç ay içinde iyice alışırsın.benim gibi takıntısız adam bile arabayı kitledikten sonra etrafında tur atıyorum....