PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Kaput ve Tampon arasında ki boşluk Hk.

AykutCelebi
14/07/2020, 14:13
Uzun bir aradan sonra herkese tekrardan merhaba,

3 sene önce satmış olduğum grande puntomdan sonra tekrar punto sahibi oldum.
Fakat eski aracım da olduğu gibi bu aracım da kaput tampon arasında ki fazla boşluk gözümü rahatsız ediyor.
Bu işi şu usta veya servis yapar dediğiniz bir yer var ise paylaşabilir misiniz? İstanbul kağıthane civarlarında ikamet ediyorum.

Herkese iyi günler :)

arpadan
14/07/2020, 16:58
usta veya servisten ziyade kendiniz de yapabilirsiniz. 3 kuruşluk iş için boşuna kendi kendine usta titri takanlara 300-500 liralar kaptırmayın.
kaputu açtığınız zaman tamponun üzerinde, radyatörün üzerine gelen kısımda belli aralıklarla vida olması gerekiyor. onları gevşetin, tamponu elinizle kaldırın sonra vidaları geri sıkın.

Puntobordo
15/07/2020, 00:35
YouTube de doğrudan bu konu ile ilgini bi video var ben o arkadas sayesinde yapmistim sende kolaylikla yapabilirsin dostum çok basit.

gpmesud
15/07/2020, 20:59
şu tampondan çektıgım kadar hıc bırsey cekmedım lanet getsın ya... ne altına demır muhafaza takabılıyorum(radyotore baglandıgından ufak kazada radyotore zarar gelır dıye) ne farı oturur. Kaputu boşluk yapar sıs farı oturmaz ıcıne kacar lanet bırsey ya... artık ugrasmıyorum ama bır gun kasıtlı olarak dırege vurabılırım sınırden :))) geçen boyatmıstım plaklık kısmı sıyahtı yanı orta kısmı sıyahtı profıl fotomdakı gıbı adama özellıkle dedımkı yıne bu sekılde boya dıye gıtmıs her tarafını grıye boyamıs abı bunlar orjınalı boyle dıyor. Allah nasıl sabır verdıyse bana tartısmadan cıktım.

raulforever
16/07/2020, 11:02
https://www.youtube.com/watch?v=H0kLD58u8T0 şu 1 dakikalık videoda gösterilmiş..

AykutCelebi
20/07/2020, 14:17
Yorum ve destekleriniz için teşekkürler. :)