PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üç kağıtçılığın da böylesi.

ayaman
08/03/2020, 12:19
Arkadaşlar aracım seyir halindeyken özellikle de gaza yüklenince çok nadir bir şekilde vites boşa atıyor kontağı açıp kapadıktan sonra durum düzeliyor. Bugün bir kaç usta buldum ve aradım hele içlerinden biri vae ki aman aman uzak durun yeri ankarada ve iş yerinin ismi YUNUS EMRE. Burayı aradım arızayı anlattım robot değişimi dedi değişim ise 3500 tl. Robot tamiri olmuyor mu dedim olmaz değişmesi gerekiyor dedi. Buraya kadar da tamam değişimde eski robotunuz bizde kalıyor ben de dedim eski robotu kendim alırım bozulup tamiri olmayan şeyi ne yapacaksınki kem küm etti üzerinde müşürler var onları size takacağımız robota takacağız dedi. Böyle üç kağıtçışardan milleti koru yarabbi. Eğer kendisi burdaysa da yazıklar olsun. Başka bir ustayı aradım şenol usta diye birini aradım bu forumdan numarasını almıştım, aradım durumu söyledim muhtemelen tüplerdendir dedi ama bakmak lazım tamir için fiyat ne dedim? Belli olmaz tüpse maksimum 1000 tl'dir dedi ama bakarsın küçük bir sıkıntıdır daha da düşük olabilir dedi. İşte aradaki fark. Tamiri olmaz dediği şeyin demek tamiri oluyormuş.

Ozer77
08/03/2020, 12:36
Valla allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
Arıza basitte olsa zorda olsa tamirli robotu 3000liraya tabiri caizse çakıcak..
Senden aldıgı robotun nelki basit bişeyi varsa hemen tamir edip onuda başkasına çakıcak..
Bazım cümlelerimden dolayı özür dilerim..

Yazıklar olsun bu tip ustacıklara..

ayaman
08/03/2020, 12:59
Valla allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
Arıza basitte olsa zorda olsa tamirli robotu 3000liraya tabiri caizse çakıcak..
Senden aldıgı robotun nelki basit bişeyi varsa hemen tamir edip onuda başkasına çakıcak..
Bazım cümlelerimden dolayı özür dilerim..

Yazıklar olsun bu tip ustacıklara..

Aynen katılıyorum