PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Tavan Barı ve Tavan Bagajı ( Port Bagaj )

smyrna2909
10/02/2020, 10:05
Herkese merhaba, bildiğinizi gibi araçlarımızın bagajı sedan araçlara göre biraz ufak kalıyor birde lpg takılı olduğu için ( simit olmasına rağmen uzun yollarda yedek lastiği koyunca ) iyice ufalmış oluyor. Benimde çocuklardan dolayı eşyalarımız, bebek arabası sığmadığı için özellikle uzun yollar için tavan barı ve port bagaj taktırmayı düşünüyorum ancak aracı etkiler mi tehlikeli bir durum oluşturur mu diye de düşünüyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek, daha önce aynı sistemi taktırmış yada kullanmış olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Teşekkürler.

culudamar
18/02/2020, 09:41
Ben taktırdım gayet memnunum. Benim aracın ön kapılarında port bagaj için vida yerleri var. Usta çıtaları oraya vidaladı. 150km hızda bile sorun olmadı.

Tavsiyem 2 taraftan da açılabilir bir port bagaj alın, benimki tek taraftan açılıyor.

smyrna2909
18/02/2020, 13:05
teşekkürler bilgi için. bi bakayım bende kapılara olmassa mecburen arabayı değiştirmek zorunda kalacağım.

Han
18/02/2020, 17:15
Ben taktırdım gayet memnunum. Benim aracın ön kapılarında port bagaj için vida yerleri var. Usta çıtaları oraya vidaladı. 150km hızda bile sorun olmadı.

Tavsiyem 2 taraftan da açılabilir bir port bagaj alın, benimki tek taraftan açılıyor.

habgi marka ürünler kullandınız,bagaj kaç lt,maliyeti ne oldu acaba biraz daha bilgi verebilirmisiniz şuan benimde gündemimde bu konu

ayaman
06/03/2020, 12:36
habgi marka ürünler kullandınız,bagaj kaç lt,maliyeti ne oldu acaba biraz daha bilgi verebilirmisiniz şuan benimde gündemimde bu konu

Ben memlekete gidiş geliş yapıyorum, gelirken de sağ olsun annem ve kayın validem o kada erzak vs. hazırlıyorlar ki bir çoğunu getiremiyoruz bagajdan dolayı. Piyasada 520 litreye kadar port bagaj var ama onların yükleme alanı biraz kısıtlı ve özgürlük alanını sınırlıyor o yüzden kendim demirden 1.70'e 1.40 port bagaj yapacağım yüksekliği de 30-40 cm arasında bir şey yaptıracağım ki seyir halindeyken dökülme saçılma gibi bir şey olmazsın. Yükseklik ayarlı olacak kullanmadığım sırada bayrak direği gibi sırıtmasın diye. 6-7 ay sonra memlekete gittiğimde yaptıracağım. Yaptırırsam buraya foto atacağım.

Ceyhun
06/03/2020, 12:52
araç cam tavan ise max 50 kg ağırlık kapasiteli bilginiz olsun