PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabam Su alıyor.

Neferr
02/01/2020, 09:24
Herkese merhaba.
2007 Grande Punto aracım 15 gündür içine su alıyor. Taban kısmı su içinde yüzüyor. Bütün fitilleri kontrol ettirdim köfte koyup altını kontrol ettirdim. Bütün dosemelerini sokturup suyun nerden geldiğini tespit etmek için şu tuttuk. Ön vites tarafından geliyordu usta halletti. Bu sabah kalktım sağ tarafı yine su içindeydi. Başka nerden su alıyor olabilir bu şekil.

Han
02/01/2020, 11:47
yakın zamanda benim başımada geldi sizinki ile aynı yermi bilmiyorum ama yolcu tarafında polen filtresinin takıldığı yerden su akıyordu içeri usta ordaki bi hortumun kelepçesi ölmüş oradan kaçırıyor dedi değiştirdi etti sorun çözüldü.

uguruguten
23/01/2020, 14:51
Kapı kartonunun altında kapının yarısına kadar yapıştırma izolasyon olması laazım sökülmüş yada yırtılmış ise su alır

KaanTs
31/01/2020, 22:18
Herkese merhaba.
2007 Grande Punto aracım 15 gündür içine su alıyor. Taban kısmı su içinde yüzüyor. Bütün fitilleri kontrol ettirdim köfte koyup altını kontrol ettirdim. Bütün dosemelerini sokturup suyun nerden geldiğini tespit etmek için şu tuttuk. Ön vites tarafından geliyordu usta halletti. Bu sabah kalktım sağ tarafı yine su içindeydi. Başka nerden su alıyor olabilir bu şekil.

Geçen youtube den bir video izledim sileceklerin altında bizim araçların yağmur giderleri var orası tıkalı olduğu zaman su orada birikip belli bir seviyeden sonra polen filitresinin oradan içeri su alıyormuş

metay51
04/02/2020, 15:38
Geçen youtube den bir video izledim sileceklerin altında bizim araçların yağmur giderleri var orası tıkalı olduğu zaman su orada birikip belli bir seviyeden sonra polen filitresinin oradan içeri su alıyormuş

Link atabilir misiniz hocam ?

KaanTs
15/02/2020, 02:41
https://www.youtube.com/watch?v=d83GgrS_Bw8 . link açılmaz ise YouTube İsmail usta yazın o kanal da ARAÇLARDA YAĞMUR GİDERİ başlıklı bir video . oradan bakabilirsiniz