PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Radyodan gelen sesler...

elbruz
18/12/2006, 23:43
Arkadaşlar benim radyodan cızırtı ve çukurlara girince ses kesilmesi oluyor yani radyonun performansından memnun değilim servisede gittim ama ne ala teyimciye gitmemi söyledi tabi garanti kapsamında başka servisede gitmedim bu sorunları yaşıyan varmı acaba aranızda...:(

Mısafır
19/12/2006, 08:46
ses kesılmesı cok enteresan bunun gerceklesmesı ıcın ya kısa devre olması lazım.... cıddı bı sorun olabılır... radyonun ısıgıda gıdıyormu .. cızırtı bolgeye gore olabılıyor...

Sezgintr
19/12/2006, 09:35
Radyo çekişi biraz zayıf olduğu doğrudur. Bunun için defalarca başka arabalarlada radyo denememiz oldu aşağı yukarı bizim buralarda bütün radyolar zayıf çekiyo. Anca çok güçlü antenlerden taktırmamız lazım mış. Bide gpuntoların kimisinde zannedersen activlerde olucak biraz daha kötü bi anten koymuşlar. Tabi isteyen servisten yenisiyle değitirtiyor. Ama yinede en iyisi oto tesisatçılardan sağlam bi anten almak lazım.
Teyip cızırtı yapmıyor, teyipte bi arıza olsa cd çalarkende cızırtı yapar.

elbruz
19/12/2006, 23:33
ses kesılmesı cok enteresan bunun gerceklesmesı ıcın ya kısa devre olması lazım.... cıddı bı sorun olabılır... radyonun ısıgıda gıdıyormu .. cızırtı bolgeye gore olabılıyor...
ekran ışığı gitmiyor galiba ama yinede bakayım bir ara sezgin kardeş hışırtı sadece radyoda cd de değil...

Mısafır
19/12/2006, 23:52
kesılme pekı sadece radyodamı yoksa cd de de mı ytapıyor..

elbruz
20/12/2006, 22:43
kesılme pekı sadece radyodamı yoksa cd de de mı ytapıyor..

sadece radyoda tapıyor kardeş bu gübde bakıyorum ses kesilmesede ekranda ki kanal adı gidiyor bir ab ayrıca göstergenin ordaki yol bilgisayarı ekranında yazan radyo kanal adıda bir an gidiyor sonra geri geliyor temassızslık gibi sanki bilemiyorum servise gittim ama sonuç çıkmadı başka bir servise mi gitsem acaba kardeş..:(

Ziyaretçi047
14/02/2007, 04:37
önemli. senin sorunun radyo ile alakalı değil. git mutlaka anlat. yarın bir gün akün biter ya da devreler yanabilir. ciddi bir elektrik kontorlunden geçmesi lazım. sorunu bulmak belki zor olabilir ama şart.