PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracımda isofix bağlantısı var mı?

kingmortal
11/10/2019, 09:43
Arkadaslar arabam 2008 model aracimda isofix baglantisi varmi arka koltuklarda 2 kucuk demir var oto koltugunu nasil baglayacagiz

GKCNSPR
11/10/2019, 09:48
arkada sırt dayama kısmı ve oturma kısmı arasında dediğiniz 2 küçük demir var.İsofix bağlantılı olan koltuklar standart olarak o 2 demire denk gelecek şekilde yapılır.Koltuğun arkasındaki 2 uzantının ucundaki kilitleri o demirlere denk getirerek yavaşça koltuğu ittirin.koltuk bağlantısı bu şekilde olacaktır.bu şekilde koltuk sabitlenir.

kingmortal
12/10/2019, 00:50
arkada sırt dayama kısmı ve oturma kısmı arasında dediğiniz 2 küçük demir var.İsofix bağlantılı olan koltuklar standart olarak o 2 demire denk gelecek şekilde yapılır.Koltuğun arkasındaki 2 uzantının ucundaki kilitleri o demirlere denk getirerek yavaşça koltuğu ittirin.koltuk bağlantısı bu şekilde olacaktır.bu şekilde koltuk sabitlenir.

Tesekkurler kac gundur yapamadim ugrasiyom hep sallaniyo oynuyor yerinden

Han
12/10/2019, 11:45
bebek ürünleri satan mağazalardan birinin önüne arabayı çek yardım iste hemen hallediyorlar bir defasında bende takamamıştım bu şekilde halletim :)

GKCNSPR
14/10/2019, 09:53
biraz oynar yerinde sıkıntı değil o.koltuğu öne çekebilir musunuz takınca?yerinden çıkmıyorsa sorun değil.zaten kemer takınca yerine sabitler çocuğunuzu.