PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : .::küllük çözümleri::.

mukavim
02/02/2008, 08:28
arkadaşlar her n kadar zararlı olduğunu bilsemde araç kullanıren sigara içmnim keyfi başka oluyo. aracı ilk aldığımda şaşırdım, küllük yoktu, kendimce geçici çözümler buldum ama buda klasik yöntemlerin dışına çıkamadı. bununla ilgili kalıcı ve küllerin oraya buraya uçmayacağı çözüm yollarınız varmıdır?

Linos
02/02/2008, 09:03
arkadaşlar her n kadar zararlı olduğunu bilsemde araç kullanıren sigara içmnim keyfi başka oluyo. aracı ilk aldığımda şaşırdım, küllük yoktu, kendimce geçici çözümler buldum ama buda klasik yöntemlerin dışına çıkamadı. bununla ilgili kalıcı ve küllerin oraya buraya uçmayacağı çözüm yollarınız varmıdır?

Sabit bir küllük yok evet. Ancak seyyar bir küllük olması lazım muhakkak. Senin araçta çıkmadı mı?

Punto_Can
02/02/2008, 10:11
benim gp de seyyar siyah bi küllük verdiler ama onu küllük olarak kullanmak gerçekten çok zor... bende onu eve koydum,arabaya da iç mekan rengi turuncu olduğu için bende küllük yerine turuncu bi mumluk koydum :D tam vitesin önündeki bardak yerine oturuyor. ağzının etrafı da sigara tutacağı gibi dalgalı olduğu için sigarayı da sıkıştırabiliyorum. bence geçerli bir çözüm,herkese tavsiye ederim. o siyah bardak gibi küllükle uğraşmanın anlamı yok bence...

Genius
02/02/2008, 10:22
Ben sigara içmediğim için küllük bozuk para kutusu, ön tarafındaki boş alanda naneli sakız, lolipop ve bon bon şekerler için güzel bir alan oldu :D

faruktuzlu
02/02/2008, 12:11
küçük cam küllükler tam öndeki yerine oturuyor! ama küllüğü temiz tutmazsanız ertesi gün araba zehir gibi kokuyor.

cusa
02/02/2008, 13:46
küllük bozuk para koymak için ideal ama sigara için kullanışlı değil en iyisi araç içinde içmemek ertesi gün çook kötü kokuyor....

memat
02/02/2008, 13:55
ben bozukluk atıyordum zaten arabada sigarayı yasaklamıştım bide işin ilginci o küllükten bende iki tane çıktı:D:D

memat
02/02/2008, 14:12
amiiinnn

yvz72
02/02/2008, 14:14
arkadaşın küllüğü sende cıkmış heralde:)

memat
02/02/2008, 14:16
valla olabilir ama artık yokki yeni sahibinin kazasız belasız sürmesini dilerim bide siteye üye olsun

mukavim
02/02/2008, 20:21
dediğiniz gibi bi küllük bende çıkmadı, bakın bunu öylediğiniz iyi oldu, gidip aldığım yere soracam hafta için, aşırmışlar benim küllüğü. bu arada bugun bi kaç araştırma yaptım, ankara şaşmazda bulunan cancan oto da bi küllük buldum, hoşumada gitti, resmini aşağıya ekledim.

https://images.gittigidiyor.com/755/7550568_0.jpg