PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayna ayar kumanda düğmesi elimde kaldı.

akillideli
16/08/2019, 15:11
Arkadaşlar bir diğer sorunum da ayna ayar kumanda düğmesi elimde kaldı.. sadece ayar düğmesinin olduğu kısmı Ankara da sıfır olarak bulamadım, sol kapı cam açma düğmeleri ile beraber komple satılıyor 320 tl fiyatı var, yıldız da çıkma 150 tl istediler sadece ayar düğmesine...

puntolarda kronik sanırım yıldız sanayisinde ancak tek bir yerde bulabildim, daha önce bu durumla karşılaşan oldu mu?

https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/dikiz-ayna-ayar-kumanda-dugmesi-albea-palio-linea-doblo-P301882605?gclid=CjwKCAjwqNnqBRATEiwAkHm2BAz31SSDM BPcjmS6hU-HGYcc2buKoppuj7-KwMku7ferol3_eUJulxoCv6QQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

linea, doblo tek ayar buton kısmı bulunuyor link attım, 50tl civarı ama ünlü oto ısrarla uymaz dedi... soketleri farklı sanırım,

GKCNSPR
17/08/2019, 15:38
geçen bende baktım sanayiye izmir de bulamadım çıkmasını.servis 450 tl civarı verdi ayna ve cam açma grubuna.yan sanyi ise 350 tl.tek ayna kumandası yok.nette satılanlarda soket girişleri farklı olduğu için uymuyormuş.

akillideli
18/08/2019, 01:39
350 tl vermek de can sıkıcı bir durum, kia picantonun 20-30 tl, audi nin ki 50 tl civari bulunuyor...
En sonunda kiyacam 50 tl ye linea parcasi alip kablodan soketleri degistirecegim, 8 pinli ikiside deneme yanılma yoluyla bulurum herhalde yönleri..