PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande punto 2011 şöför cami kriko sorunu

mikimause05
11/03/2019, 18:21
Arkadaşlar geçen gün puntomun camından sanki taş çarpmış gibi ses geldi panzılotu söküp baktım krikonun motorunun bitişiğindeki halatın sarıldığı makara kırılmış acaba tamiri yapılır mı istanbulda oturuyorum silivri de bu parçanın çıkmasını bulabilir miyim birde hepsibuaradada tamir için parçalar var ben söküp takabilirmiyim öyle bi durum varsa tamiriyle ilgili yada çıkma parçayla ilgili yardım edermisiniz FOTO EKTE VAR

feyzullah
11/03/2019, 19:26
Arkadaşlar geçen gün puntomun camından sanki taş çarpmış gibi ses geldi panzılotu söküp baktım krikonun motorunun bitişiğindeki halatın sarıldığı makara kırılmış acaba tamiri yapılır mı istanbulda oturuyorum silivri de bu parçanın çıkmasını bulabilir miyim birde hepsibuaradada tamir için parçalar var ben söküp takabilirmiyim öyle bi durum varsa tamiriyle ilgili yada çıkma parçayla ilgili yardım edermisiniz FOTO EKTE VAR

Eliniz yatkınsa yapabilirsiniz. Oto kilitçileri, tel takarak makarayı tamir ediyor.

mesutt1905
12/03/2019, 11:25

aynısı başıma gelmişti tel makarasından çıkıyor usta açıyor yeni tel sarıyor eğer tel zarar görmüşse 30-40 tl birşeye hallolmuştu zamanında şimdi biraz daha fazla tutabilir ben okmeydanında yaptırmıştım. ama herhangi bir sanayi de bu iş yapılır.