PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalorifer ısıtma problemi

oktaytoo
26/02/2019, 16:30
Aracım 2008 model grande punto 1.4 fire dynamic aracım kalorifer ısıtmasında problem yaşatıyor beklediğim duzeyde iç kısma ısı saglamıyor nedendir acaba en ust sevıyede dahı içeriye gönderdiği hava basıncınıda yeterlı bulmuyorum yardım ve fikirleriniz için teşekkür ediyorum.

gpmesud
26/02/2019, 16:43
peteginizi temizletin düzelecektir muhtemelen.

oktaytoo
26/02/2019, 18:13
Mesut bey tesekkur ederım bunu yaptırdıgımda ufleme hızındada artış olucakmıdır acaba ?

gpmesud
27/02/2019, 09:46
Mesut bey tesekkur ederım bunu yaptırdıgımda ufleme hızındada artış olucakmıdır acaba ?

Bende olmuştu baya tıkalıydı. Adam bile şok oldu hatta :) 150 tl ye yaptırmıştım ocak ayında. Ama Peteginiz eskiyse delme ihtimalide var bunuda göz önünde bulundurun çunku basınclı su basıyo makina.

oktaytoo
27/02/2019, 10:57
Bende olmuştu baya tıkalıydı. Adam bile şok oldu hatta :) 150 tl ye yaptırmıştım ocak ayında. Ama Peteginiz eskiyse delme ihtimalide var bunuda göz önünde bulundurun çunku basınclı su basıyo makina.

Aracı yenı aldıgım ıcın pek hakım degılım parcanın yenılıgı konusuna ama baktıracagım cıddı bır derecede can sıkıyor heleki bu havalarda :) konsol fılan sokulmesı gerekmıyor sanırım peteğin çıkması için

arpadan
27/02/2019, 11:11
şimdi arkadaşım o 150 liralık işlemi ben de yaptırdım. 1 ay yakar derecede iyiydi. sonra tekrar bozdu. en son geçen cuma ankaraya gittim. şöyle söyleyeyim camı açıp gitsem daha iyi ısınırdım.
sonra ankarada dedim ki bu böyle olmaz dönüşte donarım. kendim soktum hortumu dayadım çeşme suyunu. sonra su tankına da yarım çay bardağı porçöz koydum bi denedim alev gibi. şu an yine elini tutamıyorsun