PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 punto lounge Elektrik Kacagi ve Blue&me sorunu

Yhysahin
22/02/2019, 16:15
Arkadaslar merhaba yaklasir bir aydir aracimda kacak problemi var Aracta orginal aku vardi bi gun calismadi sanayiye gittim akunun omrunun bittigini soylediler yeni aku aldim markasi celik aku start stop destekli ama yine araci iki gun kullanmadigimda aku bitmis oluyor.ve 2 3 gun once farkettim blue&me ozelligi devre disi kalmis.Direksiyondaki windows tusu ve menu tusu calismiyor.gittigim sanayi kucuk 2 tane elektrikci var bi tanesi sigorta kutusunu acip f01 yazan semanin uzerindeki 70 amperlik sigortanin cok asiri elektrik cektigini soyledi ama sigortanin ne oldugunu bir turlu bulamadim yardimci olursanin sevinirim resimleri yuklemeye calisacagim asagiya

cmhrky
22/02/2019, 17:28
fusesdiagram sitesinde "Multifunction control module" demiş.
Blue&me usb soketinden telefonu sürekli şarj ediyor musunuz? Belki pinleri kısa devre olmuştur.

alialico
22/02/2019, 20:09
Elektrikle calisan sonradan yaptiginiz seyler varsa oncelikle o islemleri kontrol edin, ,sorun yoksa birde body beyin uykuya geciyormu ona bakilsin

Yhysahin
28/02/2019, 13:53
problemi cözdüm arkadaşlar teşekkür ederim sorun blue&me beynindenmiş. galiba yanmış torpidoyu söküp beynin soketini cıkardığım zaman aküdeki aşırı akım kesildi.Akü boşalma sorunu halloldu şimdi bu beyni nerden bulacaz sıkıntı oldu bana bi parçacıyla görüştüm 700 tl fiyat cektiler

alixxx
28/02/2019, 17:32
problemi cözdüm arkadaşlar teşekkür ederim sorun blue&me beynindenmiş. galiba yanmış torpidoyu söküp beynin soketini cıkardığım zaman aküdeki aşırı akım kesildi.Akü boşalma sorunu halloldu şimdi bu beyni nerden bulacaz sıkıntı oldu bana bi parçacıyla görüştüm 700 tl fiyat cektiler

Beyincilerle görüşün belki tamir edebilirler.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Met Evo
15/04/2020, 15:35
Selâm aynı sorun bende de var nasıl çözdun

Mustafa7
03/03/2023, 04:45
F01 70A benimde aküyü bitiriyor torpido daki tüm sigortaları söktüm nafile çalışmayan aksamda yok çok enerji çekiyor çözüm bulan var mı?

Ozer77
03/03/2023, 10:17
Merhaba. Bendede wv volt almıştık. Araca sıfır akü aldık
Sıfır şarj dinamosu aldık ama yinede sabah marş basmıyordu.
Kime götürsek çözemedi ve bulamadı. Sonra babam redüktör dedi yanlış hatırlamıyorsam. Onlar bozuktur diye ona baktırdı ve kendimiz bulduk çözümü. Elektriği dengeleyen bi parçaymış,aracı stop edincede geri kaçırıyormuş biriken enerjiyi. Umarım anlatabilmişimdir [emoji847]

SM-M325FV cihazımdan gönderildi

ibrahimgezmis
17/04/2023, 11:09
Selamlar, bende de benzer bir problem var blue me 1 tane akü yedi iptal ettirdim fakat akü hala kendine gelebilmiş değil start stop hiç çalışmıyor çözüm bulan var mı ?