PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kumandalı anahtar lumanda etmez oldu.

cbasaran
01/01/2019, 18:02
Arkadaşlar forumda aradım ama tam olarak bir çözüm bulamadım.
2006 model araç. Anahtar üzerindeki düğmeler işlemez oldu. Anahtar üzerindeki ışık yanıp sönüyor. Pili yeniledim ama fayda sağlamadı. Merkezi kilit manuel çalışıyor. İçerden kilitleniyor açılıyor ama anahtar neden kumanda etmiyor? Yeniden tanıtılması gibi bir durum var mı? Yöntemi nasıl? Daha önce başına gelen oldu mu?

LG-H990 cihazımdan gönderildi

kristaldeniz
01/01/2019, 18:30
Sadece bir öneride bulunmak istiyorum.
Anahtari kapıya takın ve kapayi kilitleme yönüne doğru çevirin kilitlenme sesini duysanizda bırakmayın. 5 saniye kadar bekleyin. Aynı işlemi açma yönünde yapın. Açılma sesini duyunca bırakmayın 5 sn o şekilde bekleyin. Sonra anahtari çıkarın kumandadan aç kapat yapmayı deneyin.
Ben kumandadan cam açma kapama programlaması icin bu sekilde bir işlem yapmıştım. Kumanda hafızası için. Belki pil değişikliği sonrası kumandayı tekrar tanıtmak gerekiyordur.

SM-N910C cihazımdan gönderildi

edll
02/01/2019, 09:47
hep en ufak şeyde motorun inmesi lazım derlerya, o ustalara bunu sorsan kapıyı kilitlemiyorsa arabayı değiştir derler belkide:)
elinizden düştütse için lehim atma olabilir. 2- değişim yaptığınız pil ışığı yaksada gücü yetmiyor olabilir. ilk etapta başka bir pilde daha deneyin. 3- kumandada sıkıntı olmayıp araçtaki alıcıdada sorun olmuş olabilir.

kristaldeniz
02/01/2019, 20:52
Çözüm bulabildiniz mi?

SM-N910C cihazımdan gönderildi