PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabah sabah güzel sürprizler.

pozitifdeger
25/12/2018, 21:25
Birkaç gün uzun yolculuk maceralarımızın ardından eve geldim uykusuzluk sonucu kapıları kilitlemeyi unutmuşum sabah çantamı almak için araca indiğimde bu görüntü ile karşılaştım...

Daha kötüsü de olabilirdi neyse ki sadece multimedyayı almış çerçeveyi kırmış.
Şansım sağolsun multimedyayı 3 gün önce takmıştım yine dandik teybe kaldık.
https://uploads.-cdn.com/20181225/b2e7d306f9e46d4bb24f718b4ee4e980.jpg

volkan1065
25/12/2018, 23:29
geçmiş olsun. allah beterinden korumuş. başka bir zarar yoksa artık bunula kendizi teselli edin.

edll
26/12/2018, 00:29
çok geçmiş olsun. Allah bunları kahretsin bu nedir.

ayaman
26/12/2018, 04:16
Birkaç gün uzun yolculuk maceralarımızın ardından eve geldim uykusuzluk sonucu kapıları kilitlemeyi unutmuşum sabah çantamı almak için araca indiğimde bu görüntü ile karşılaştım...

Daha kötüsü de olabilirdi neyse ki sadece multimedyayı almış çerçeveyi kırmış.
Şansım sağolsun multimedyayı 3 gün önce takmıştım yine dandik teybe kaldık.
https://uploads.-cdn.com/20181225/b2e7d306f9e46d4bb24f718b4ee4e980.jpg

Allah belalarını versin, haram zıkkım olsun, rabbim inşallah yedirmeyi nasip etmez.

feyzullah
26/12/2018, 09:47
Bununla geçmiş olsun.

arenas
26/12/2018, 10:02
Geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın.
İşte sırf bu yüzden multimedia takmadım arabaya yıllardır.Torpidoya gizlenen bluetooth kitlerle idare etmeye çalışıyorum.Kapalı otopark imkanım olursa alabilirim ancak.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

reddi
26/12/2018, 11:10
geçmiş olsun.

edll
26/12/2018, 11:56
Geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın.
İşte sırf bu yüzden multimedia takmadım arabaya yıllardır.Torpidoya gizlenen bluetooth kitlerle idare etmeye çalışıyorum.Kapalı otopark imkanım olursa alabilirim ancak.

bunun m.medyası yokmuş buunda arabasını alalım ozaman demesinler :) Allah korusun.

pozitifdeger
26/12/2018, 13:14
Sağolun arkadaşlar...

Biz tatildeyken komşunun egea hb e camı kırıp girmişler gösterge panelini ve teybi torpidoyu parçalayarak almışlar benimkini vidaları sökerek almışlar fakat egea da baya hasar varmış.

Artık korkudan aracı kilitkedikten sonra her kapıyı kontrol eder oldum.

arenas
26/12/2018, 16:53
bunun m.medyası yokmuş buunda arabasını alalım ozaman demesinler :) Allah korusun.

Aman ha ,yerin kulağı var[emoji23]
Arabayı alsınlar,onun kaskosu var.Arabayı değiştirmeye sebep olur belki..

pozitifdeger
26/12/2018, 16:58

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiFarklı bir bakış açısı... sıkıldık mı yoksa puntodan [emoji23][emoji23][emoji23]

edll
26/12/2018, 17:22

sen adresi ver anahtarda lastiğin üstünde olsun o iş kolay :) elbet biri bi iyilik yapar :)

arenas
26/12/2018, 21:54
Sıkılma var tabi biraz,6 yılı geçtik kendisiyle.Ama mecburiyet te var,malum fiyat makası çok açıldı diğer araçlarla.

edll
26/12/2018, 22:17
Sıkılma var tabi biraz,6 yılı geçtik kendisiyle.Ama mecburiyet te var,malum fiyat makası çok açıldı diğer araçlarla.

daha dur 18 ine girsin evden kaçmazsa gelin ederiz. 6 yaş bişi değil tabi bir sıkıntın yok ve memnunsan ve birde maddi olarak daha üstün araçları almaya ve kullanmaya yeterli değilsek binmeye devam. eski aracımı temprayı 13 yıla yakın kullandım ve bir apartman görevlisinin ısrarı üzerine dayanamayıp sattım. yoksa çokta memnundum. yoksa kim istemez iyi bir mercedes yada bmw ye binip ne yakıtını nede bakımını düşünelim. malesefki bu ayağa anca bu yorgan.

pozitifdeger
26/12/2018, 22:32

Abi 6 yıl erken olmuş biraz... trip falan atmıyorsa birkaç değişiklikle birkaç yıl daha uzatırsın süreyi [emoji23][emoji23]
Fiyat konusunda haklısınız Şimdiki araç piyasasında en mantıklı seçim yine punto oluyor hem italyan hem de fiyat performans aracı... ah şu evlilik planları olmasaydı bir tane temiz evo alıp canını alana kadar binme hayallerim vardı olmadı olmayacak sanırım.

arenas
26/12/2018, 22:49
Valla kısmet arkadaşlar.Allah herkesin gönlüne göre versin.Puntonun maşallahı var,ben ona bakıyorum o bana bakıyo.Birlikte yaşlanıyoruz[emoji23]..
Değiştirme niyetine girdim,hep bi engel çıktı.Şimdi de sağlık engeli çıktı.Bunu atlatabilirsem değişicem inşallah.

feyzullah
26/12/2018, 23:15
Valla kısmet arkadaşlar.Allah herkesin gönlüne göre versin.Puntonun maşallahı var,ben ona bakıyorum o bana bakıyo.Birlikte yaşlanıyoruz[emoji23]..
Değiştirme niyetine girdim,hep bi engel çıktı.Şimdi de sağlık engeli çıktı.Bunu atlatabilirsem değişicem inşallah.

Geçmiş olsun allah şifalar versin. Puntoya baktıktan sonra her türlü gider. Maksat a noktasından b noktasına ulaşmak gerisi biraz teferruat ve lükse kaçıyor. Fazla zahmete değecek bir konu seğil bence.

edll
26/12/2018, 23:19
Allah şifa versin.

ykaya1983
27/12/2018, 22:31

Geçmiş olsun.Tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz inşallah.

punto1414
28/12/2018, 17:31
geçmiş olsun ALLAH beterinden korusun.

serkan1065
30/12/2018, 20:36
Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.