PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fren bedal arızası ( dualic "" otomatik vites" )

ayaman
28/11/2018, 20:52
Selam arkadaşlar, 2007 model 1.3 dinamik paket otomatik vites grande punto sahibiyim. Aracı bilgisayara bağladığımızda fren bedal arızas veriyor. Aracın fren müşürü değişti, ön disk ve balata değişti, arka kampanalar değişti, fakat hata halen devam etmekte ve silinmiyor. Araçta her hangi bir arıza ışığı yakmıyor sadece bir hafta önce seyir halindeyken ESP devre dışı dedi kontağı açtım kapattım düzeldi. Şu aralarda ilk çalıştırma esnasımda marşa dahi basmıyor frene basıp vitesi biraz kurcaladığımda çalıyor. Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı ? Sorun nedir acaba?

ayaman
02/12/2018, 01:29
Aekadaşlar değerli Cevaplarınız için teşekkürler 🤙👍 SORUNU BULDUK

Alikeskin
02/12/2018, 15:31
Sorun cözuldumu cözulmeydiyse yardim edeyim

ayaman
02/12/2018, 18:12
Yo sorunu bulamadık. Kaç gündür kimse bir şey yazmayınca ironi yapmıştım.

alixxx
02/12/2018, 22:50
Yo sorunu bulamadık. Kaç gündür kimse bir şey yazmayınca ironi yapmıştım.

İnsanlar ne yapsın bilmediği konular hakkında atıp tutsun mu? Yani burada şundan git değiştir deseler değiştirecek misin? Ustaya götürmüşsün bulamamış bizler ne diyelim. Başına gelen varsa yazar yoksa kimseden mucize bekleme bence.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arenas
02/12/2018, 22:52
Forumda otomatik vites konularını arattığınızda,İstanbulda,sonu hep Bünyamin Usta ya çıkıyor.İletişim bilgileri de mevcut.Bi görüşün isterseniz..

kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

ayaman
05/12/2018, 16:02
Başına böyle bir şey gelen vardır diye konuyu açtım. Kimseden mucize beklediğim yok sonuç olarak burası fikirlerin paylaşıldığı bir yer ille de başına bir şey gelmesine gerek yok belki birilerin bir fikri vardır o fikir karanlığa tutulan meşale olur. Bir işte usta olmak o işi en iyi yapan ve o proplemi bulamayınca bulunmayacak anlamına gelmez. Ustaların nice olmaz dediği işi kendi başıma çözmüşlüğüm Var ve nice benim gibileri de burda bulunmakta ; fakat üslubunuz nedense bana birazcık sert geldi ya da ben öyle hissettim.

alixxx
05/12/2018, 22:08
Başına böyle bir şey gelen vardır diye konuyu açtım. Kimseden mucize beklediğim yok sonuç olarak burası fikirlerin paylaşıldığı bir yer ille de başına bir şey gelmesine gerek yok belki birilerin bir fikri vardır o fikir karanlığa tutulan meşale olur. Bir işte usta olmak o işi en iyi yapan ve o proplemi bulamayınca bulunmayacak anlamına gelmez. Ustaların nice olmaz dediği işi kendi başıma çözmüşlüğüm Var ve nice benim gibileri de burda bulunmakta ; fakat üslubunuz nedense bana birazcık sert geldi ya da ben öyle hissettim.

Zaten sorun konu açılması değil ki. İllaki bir sıkıntı vardır konu açılır, soru sorulur falan ama işte ben de sizinle aynı şeyden bahsediyorum insanların fikri varsa zaten yazarlar. Demek ki fikirleri yok ki yazmamışlar ve meşale de tutulamamış. İnsanların fikri yok diye de sitem edilmez ki.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi