PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Logi iptali ve logo boyama ?

Punto dostu
01/11/2018, 01:12
Merhabalar aracımı fenni muayeneye sokacağım on ve arka logoları daha önce plasdip sprey ile siyaha boyamıştım fenni muayeneye engel mi kusur durumu ne ?

krm1983
01/11/2018, 05:51
Hafif kusur

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

edll
01/11/2018, 09:23
Hiçbir kusuru yok. İki aracımdada fiat logolarını alır almaz boyadım. Aracın hiçbir yerinde fiat logosu yok. 6 muayenedede bu niye boyalı hafif kusur sayılır olayı olmadı.

krm1983
01/11/2018, 10:33
Hiçbir kusuru yok. İki aracımdada fiat logolarını alır almaz boyadım. Aracın hiçbir yerinde fiat logosu yok. 6 muayenedede bu niye boyalı hafif kusur sayılır olayı olmadı.

Araç markası gözükmüyor diye hafif kusur yazılmıştı abarta logolu punto aracımıza.

edll
01/11/2018, 11:34
Araç markası gözükmüyor diye hafif kusur yazılmıştı abarta logolu punto aracımıza.

Başka yazacak bişey bulamadıysa keyfiyetten yazmıştır. Hiçbir mercedes te mercedes yazmaz. Şimdi tüm mercedeslere hafif kusurmu yazılıyor. Saçmalamışlar.

krm1983
01/11/2018, 11:35

Maalesef istasyonlar arasında bir standart Yok

edll
01/11/2018, 12:00
Ona kalırsa trafik yönetmeliğinde sticker da yasak. Değişik dikkat çekici bir amblem kullanılması da yasak. Benim araç birbaştan diğer başa iki tarafta sticker var. Normalde yasak olan bu ama birkaç ay önce sıkıntısız muayeneden geçtim. Kerem kardeşimizinde dediği gibi istasyondan istasyona farkediyor.