PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rail borusunda mazot kaçağı

ykaya1983
21/10/2018, 20:33
Arkadaşlar aracımın rail borusunun alt tarafından manifolda doğru mazot akıyor.Bugün rail borunu söküp gözle kontrol ettim ama birşey göremedim.Boru delinecek bir boru da değil aslında.Rail borundaki rekorları söküp taktım ama birşey farketmedi.Üzerindeki basınç sensörünün yanındaki civatayı sıktım gene kaçırıyor.Epeydir kaçırıyormuş ama yeni gördüm.10 dakikada bir çay bardağının yarısı gidiyor neredeyse.Kaçak fotoğrafta kırmızı okla gösterilen civata altından rail borusu tarafından geliyor.Nerden kaçırıyor sizce arkadaşlar?

https://i.hizliresim.com/dB1oMn.jpg (https://hizliresim.com/dB1oMn)

DofLaw
21/10/2018, 22:23
Mazot filtresinden gelen kalın boru çatlıyor genelde kaçağı bulmak gerekli

ykaya1983
22/10/2018, 22:03
Bugün hallettirdim.Raiş borusundaki rekorlarda gevşeklik varmış.Sıkılınca düzeldi.

edll
22/10/2018, 22:47
Bugün hallettirdim.Raiş borusundaki rekorlarda gevşeklik varmış.Sıkılınca düzeldi.

Tekrar geçmiş olsun. Arabayı ufaktan ufaktan sıfırlayacaksın bu gidişle. Ama Allah tan orasını burasını biliyorsunda çok daha fazla masraf etmeden halledebiliyorsun.

ykaya1983
23/10/2018, 14:22
Tekrar geçmiş olsun. Arabayı ufaktan ufaktan sıfırlayacaksın bu gidişle. Ama Allah tan orasını burasını biliyorsunda çok daha fazla masraf etmeden halledebiliyorsun.

Aynen doğru valla abi.İki gün önce zaten sökmüştüm ve rekorlardan da şüphelenmiştim ama çözmek tamirciye kısmetmiş.Daha önceki hiçbir punto aracımda böyle sorunlar yaşamamıştım.Km aşırı yüksek araç almayacakmışsın onu öğrendim.

edll
23/10/2018, 15:09
Aynen doğru valla abi.İki gün önce zaten sökmüştüm ve rekorlardan da şüphelenmiştim ama çözmek tamirciye kısmetmiş.Daha önceki hiçbir punto aracımda böyle sorunlar yaşamamıştım.Km aşırı yüksek araç almayacakmışsın onu öğrendim.

Km nin yüksekliğinden ziyada insan kullanmış bir arç olursa km önemli değil.

arenas
23/10/2018, 17:15
Geçmiş olsun,büyük sınav senin bu punto,km o kadar da yüksek değil ama enteresan[emoji848]

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi