PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far Kolu sorunu

CanKarsiyaka
07/09/2018, 15:01
Arkadaşlar merhaba sinyal verdigimde veya sellektör yaptığımda far 1 saniyelik yanip sönüyor ama bu her zaman olmuyor koldan dolayı sanırım... Bunun tamiri varmidir illa değişiyor mu?

ikssen
07/09/2018, 16:17
Merhaba,

Aynı sorun bende de mevcut. Bilgili arkadaşların fikirlerini merak ediyorum.

Seagate189
07/09/2018, 16:29
Benim airbag sargisi problemi yüzünden degistirmistim kolu ondan sonra dediginiz gibi sorun oldu götürdüm servise sorun yok dediler ama nedense ondan sonra olmadi

gpmesud
07/09/2018, 16:38
bende aynı sorun vardı far kendi kendine git gel yapıordu kolu hafiften oynatarak düzeliyordu. Sinyal verirken bazen kol geçmiyordu, 45 derece çevirirken çıt çıt ses geliyordu. yapanı bulamadım :) kol aldım haftaya takıcam bakalım ins düzelir.

Boratc
12/09/2018, 06:59
Bendede aynı sorun var tamiri mümkünmüş ancak tekrar eeyeceği kesin değil. Yenisi ile değiştirmek gerekiyor. Malum yeni fiyatlarıda almış başını gidiyor. Cok sık tekrarlamadığı için gittigi yere kadar gitsin bence.

GM 5 Plus d cihazımdan gönderildi

reddi
16/07/2019, 11:39
merhaba,

son zamanlarda bende de aynı sorun baş gösterdi. farlar açık durumdayken sellektör yapınca yada sinyal verince bazen ışıklar gidiyor kol ile oynayınca tekrar geliyor.

çözümünü bulabilen yada tamir ettirebilen var mı?

FIAT CEO
16/07/2019, 19:01
Sinyal kolunun içindeki tesisat tan kaynaklanıyor eğer sellektör ve uzunlarda sorun yoksa Sol Kol ve Alt Ünitenin Yeni Takılması Gerekli