PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç alacağım yardım lütfen 2009 punto evo 1.3 mj active

uumutyigit
29/08/2018, 17:18
İyi forumlar

2009 punto evo 1.3 multijet active 150.000km de ve dizel. 3500 tl hasar kaydı ve bel altı boya var araçta. 31.000 tl istiyor ama pazarlık yapacağım daha. Araç diri duruyor. Siz kullandığınız için bilgi almak istedim diğer forumlarda tam bu modele göre yotum bulamadım. Araç tutuluyor mu daha sonra satışta zorlanırmıyım ve kronik problemleri. Güzel özellikleri ve kötü özellikleri nedir bilgi verirmisiniz

Fatih9sekiz
29/08/2018, 17:36
Merhabalar, saydığınız özellikli aracın aynı modeli bende var , alalı 1,5 yıl oldu. bahsettiğiniz hasar kayıtları , değişenleri ve boyalar dahil hepsi mevcut bende de :D
genelde çoğunluk 2006-2008 arası kullanım daha çok , şahsen ben gayet memnunum bakımlarını yaptırdığın sürece sıkıntı çıkarmaz, 155 binde aldım şuan 179 binde.
kronik sorun derken puntolarda sabit iki sorun vardır. forumda da bulabilirsin ön göğüs çatlağı ve city mod arızası . bu ikisine dikkat et. değişmiş mi onu sor derim.
değişmemişse bunlar sende iken de olabilir. tamamen kısmet bu malesef. City modunu kullandıkca hayran kalırsın. diğer yönleri ne kadar ekmek o kadar köfte oluyor.
boş modeli oluyor bu activeler , sen sonradan sis farı ilave ettirebilirsin. park sensörü olması lazım orjinalde. vs. vs

uumutyigit
30/08/2018, 01:38
Aracı yarın görmeye gideceğim ama aracın arka camları manuelmiş ve park sensörü göremedim tampon fotoğraflarında. Kullanım olarak ideal diyorsunuz yani. Peki yakıt durumu nasıl, 1.3 mj motor kalkışları serimidir? Önceki aracım 1.6 110 bg turbo dizel c4 dü 2006 model, kafa atmadığım araç kalmamıştı nerdeyse hem kalkışlarda hem uzun yoşda. Onu çok aratıcak heralde

fotobelit
30/08/2018, 12:31
Daha önceki aracınız gibi performans beklerseniz hayal kırıkılığına uğrarsınız..1,3 active puntonun en baz modelidir...İki avantajı var, az yakması ve parça ucuzluğu...Performans beklemek bu model için pek doğru olmaz ..