PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Usta arıyorum

PuntoUgur
18/06/2018, 17:13
Değerli arkadaşlarım Gaziantep'te fiat ustası özellikle bizim puntolara bakan iyi anlayan ustası tanıdığı olan var mı? Özel servis veya tamircisi olur acil cevaplarinizi bekliyorum iyi günler

edll
18/06/2018, 17:32
Değerli arkadaşlarım Gaziantep'te fiat ustası özellikle bizim puntolara bakan iyi anlayan ustası tanıdığı olan var mı? Özel servis veya tamircisi olur acil cevaplarinizi bekliyorum iyi günler

antepte bulunan forumumuzdan yunus kardeşimiz var. size bu konuda yardımcı olacaktır.

PuntoUgur
18/06/2018, 17:36
Teşekkür ederim beklemedeyim

feyzullah
18/06/2018, 17:44

Aşağıda linkini paylaştığım konuyu inceleyebilirsiniz. Yunus bey burada kapsamlı bilgi vermiş.

https://forum.grandepuntotr.com/servis/40489-gaziantep-ozel-servis.html

PuntoUgur
18/06/2018, 17:51
:) aracıma zaten burada bakılıyor Cemrem otomotiv. Cahit ve Ali usta. Ben başka bir usta tanıdığı olan birini arıyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim

ykaya1983
18/06/2018, 21:45
:) aracıma zaten burada bakılıyor Cemrem otomotiv. Cahit ve Ali usta. Ben başka bir usta tanıdığı olan birini arıyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim

Valla uğur bey benim antepte şu an için güvenebileceğim tek servis cemrem otomotiv ama onu da zaten siz biliyormuşsunuz.Aslında cemrem otomotivde istediğim standartlarda değil ve işçilikleri biraz pahalı .Ama malesef sanayi şehir dedikleri antepte doğru düzgün güvenebileceğim pek servis yok.Ben antep oto sanayi ile o kadar haşır neşir oldum ki oradaki esnafların çoğu beni tanıyor artık.2007 de broadway aracımı aldığım günden beri 11 senedir gidip geliyorum.Daha önce ikiler oto yedek parçanın bitişiğinde peugeut özel servisi demir otoya gidiyordum ama yaptıkları yanlış tamiratlar sonucu bıraktım.Cemrem dışında cemrem otonun caddesinden oto sanayiye doğru giden sokaktan iki sokak ötede yine bir fıat servisi var.Oradaki ustada iyi ve uygun da yapıyor.Bir de alternatif olarak size yine fıat özel servisi olan topçuoğlu servisinden ayrılan ustanın olduğu ekol otomotivi tavsiye edebilirim.Burayı da samimi olan bir arkadaşım ısrarla tavsiye etmişti.Geççalışma problemi için gittiğimde zaman olmadığı için bir sonraki pazartesi gel demişti ama daha sonra gidememiştim.Ustanın tavırları ve davranışı iyiydi.

PuntoUgur
19/06/2018, 23:01
Teşekkür ederim Yunus bey ekol ve dediğiniz yere gideceğim. 2 senedir antepteyim gelir gelmez buldum zaten Cemrem otoyu. Dediğiniz yerlere bi gideyim sağolun