PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkeze Selam

ridvanyilmaz1907
08/06/2018, 19:51
Arkadaşlar Merhaba;
Aranıza İstanbuldan katılmaktayım Adım Rıdvan 29 yaşındayım mağaza müdürlüğü yapıyorum.Bugün itibari ile 2013 1.3 multijet pop modeline kaporamızı verdik Allah izin verirse pazartesi satışı gerçekleştireceğiz izninizle sizlere bir aklıma takılan bir kaç soru sormak istiyorum.
*Aracın gösterge panelinde sönuk bir şekilde yeşil akü işareti yanıyor.Satıcı arkadaş 2 senedir bu şekilde bindiğini ve servislerin panel arızası oldupunu söylemiş.Bugün expertiz bize şarj dinamasu olabileceğini yada ufak bir elektirik kaçağı olabilir dedi.Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu olduysada sorun neden kaynaklıydı?
*2013 1.3 multijet pop 45.000km araç fiyatı sizce ne kadar eder tramer yok arka tampon boyalı sadece.
Şimdi den herkeze teşekkürler
Not:Sorularımın amacı sadece tecrübenize güvendiğim içindir.

edll
08/06/2018, 20:24
Arkadaşlar Merhaba;
Aranıza İstanbuldan katılmaktayım Adım Rıdvan 29 yaşındayım mağaza müdürlüğü yapıyorum.Bugün itibari ile 2013 1.3 multijet pop modeline kaporamızı verdik Allah izin verirse pazartesi satışı gerçekleştireceğiz izninizle sizlere bir aklıma takılan bir kaç soru sormak istiyorum.
*Aracın gösterge panelinde sönuk bir şekilde yeşil akü işareti yanıyor.Satıcı arkadaş 2 senedir bu şekilde bindiğini ve servislerin panel arızası oldupunu söylemiş.Bugün expertiz bize şarj dinamasu olabileceğini yada ufak bir elektirik kaçağı olabilir dedi.Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu olduysada sorun neden kaynaklıydı?
*2013 1.3 multijet pop 45.000km araç fiyatı sizce ne kadar eder tramer yok arka tampon boyalı sadece.
Şimdi den herkeze teşekkürler
Not:Sorularımın amacı sadece tecrübenize güvendiğim içindir.

forumua hoşgeldiniz. araba ne eder fiyatlar nedir bilen arkadaşlarımız mutlaka değerlendirecektir.
şu kısmı varki ne satıcının dediğine inanın nede expertizin dediğine. expertizin 3 parça ufak ufak boyalı değişen yok geri kalan orjinal diyip pert kayıtlı araç biliyorum. kısa ve net sanırım bu yardımcı olur size. expertizlerin yükümlülüğü yanlış hatırlamıyorsam 24 saat geçerli. sonrasında ortaya çıkan her türlü olumsuzluktan alıcı sorumlu olmuş oluyor.
iyi bir ustaya baktırın derim.

DofLaw
09/06/2018, 15:40
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Sorun hakkında başıma gelmediği için net bir şey diyemem ama bence servise götürüp servis expertizi yaptırsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum :)

Solitario
09/06/2018, 20:25
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Sorun hakkında başıma gelmediği için net bir şey diyemem ama bence servise götürüp servis expertizi yaptırsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum :)

Yetkili servislerin çoğu maalesef ekspertiz yapmıyorlar. Servis servis dolaşmadan önce İnternetten telefon numaralarını bularak tek tek aramanızı tavsiye ederim. Bence de 100-150 tl fazla verip yetkili serviste bu işi halletmek daha mantıklı.