PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City Arızası Airbag Arızası ne ararsan var

edll
30/05/2018, 00:48
Geçen gün 4 gündür çalıştırmadığım aracıma gece binmek zorunda kaldım. kapıları uzaktan açınca anladımki akü zayıflamış bir tık olsa yeter dedim ama nafile. birde baktım nekadar arıza varsa toplanmış gözüme gözüme yanıyor:)
bu işi bilen arkadaşlarında söylediği gibi özellikle start stoplu araçlarda çok görünen ilk önce aküyü kontrol edin olayı bende hepsi bir arada. sizlerinde görmesi için yüklemek istedim.

https://www.youtube.com/watch?v=LN7bIlQI42M

arenas
30/05/2018, 09:24
Peki motor çalıştı mı?

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Solitario
30/05/2018, 09:40
Aküden kaynaklı olduğu bilinse de herhangi bir şeyin arıza ışığı can sıkıyor. Hele ki city mod, hava yastığı falan... aman diyiim)

serkan1065
30/05/2018, 19:09
Akü değiştiğinde bu sorun ortadan kalkabilir mi? Birde star stop olayını hiçbir zaman sevmedim ve hiç kullanmıyorum. Ciddi bir faydası olduğunu da düşünmüyorum. Birde akü zayıf olduğunda bu tip ışıklar yakabilir.

edll
30/05/2018, 19:14
sabah aktarma yaptım. iki denemede çalıştı. hiç bir arıza felan kalmadı. şimdi kullanmasamda hergün gidip bir kontrol ediyorum ne alemde diye. uzaktan kapının açılmasından belli bir sıkıntı olmadığı ama yinede bir iki dakika çalıştırıyorum çok şükür sorun yok.

edll
30/05/2018, 19:17
Akü değiştiğinde bu sorun ortadan kalkabilir mi? Birde star stop olayını hiçbir zaman sevmedim ve hiç kullanmıyorum. Ciddi bir faydası olduğunu da düşünmüyorum. Birde akü zayıf olduğunda bu tip ışıklar yakabilir.

zaten akü bitik olduğu için bu sorun varmış gibi hata veriyor. normalde zaten sorun yok. akünün yetersiz olması kaynaklı. akü aktarma ile şarj ile yada tamamen bitikse değişim sonrası zaten bu sorun gibi görüne ışıklar artık yanmıyor.