PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bas ve oval kolonlarin sesi gitti

kingmortal
30/04/2018, 23:35
Bugun yine araba calismadi akunun kablolariyla oynadim isiklari yandi araba calisti fakat buseferde arabadaki hoparlorlerden ses gelmiyor sadece bas calisiyo yan kapilardan ses geliyo fakat arkadaki 2 tane oval hoparlorden ses gelmiyor daha oncede basima gelmisti taktirdigim yere gittim teyipten biyerlere girdi 2 dakikada duzeldi teyibim pioner yardim edebilecek varmi ?35437

edll
30/04/2018, 23:53
Bugun yine araba calismadi akunun kablolariyla oynadim isiklari yandi araba calisti fakat buseferde arabadaki hoparlorlerden ses gelmiyor sadece bas calisiyo yan kapilardan ses geliyo fakat arkadaki 2 tane oval hoparlorden ses gelmiyor daha oncede basima gelmisti taktirdigim yere gittim teyipten biyerlere girdi 2 dakikada duzeldi teyibim pioner yardim edebilecek varmi ?35437

senin ovaller erdem kınay sevmiyor demekki :)

kingmortal
30/04/2018, 23:55
senin ovaller erdem kınay sevmiyor demekki :)

Olabilir abi 2 kez basima geliyor bu sorun akudemi sikinti var acaba teyibin ayarlari karişti

edll
01/05/2018, 00:11
Olabilir abi 2 kez basima geliyor bu sorun akudemi sikinti var acaba teyibin ayarlari karişti

amfi varmı araçta. amfi yoksa ovaller ayrı bağlanmış ve kaldırmıyorda olabilir. teyip ayarlarınamı müdehale etti yoksa teybi çıkarıp arkasındamı bişeyler yaptı.

kingmortal
01/05/2018, 00:13
Amfi var abi elektirikte var ses gelmiyor ovallerden

edll
01/05/2018, 00:36
Amfi var abi elektirikte var ses gelmiyor ovallerden

teyiple oynayınca normale dönüyorsa teybe bağlı olduğunu varsarak ovale giden çıkışta sorun olabilir. yok amfiye bağlı ise amfideki ovalin bağlı olduğu çıkışta sorun olabilir. eğer amfiye bağlı ise kablonun yerini değiştirip diğer çıkışa bağlayıp dene, yok teybe bağlı ise teyp çıkışı kontrol gerektirir. bir çok sebebi olabilir. ilk aklıma gelen bunlar.