PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara’da işinin ehli özel servis

Atmaca2645
06/04/2018, 13:23
Herkese selamlar. 2012 punto multiair aracımın baskı balata ve trigeri değişecek Ankara’da işçiliği iyi olan özel servis tavsiye edecek olanarkadaş veya yakın zamanda bu bakımları yaptıran arkadaşlar var mı?? Ne kadara çıkar fiyat olarak

feyzullah
06/04/2018, 22:06
Güncel maliyete emsal oluşturması bakımından geçtiğimiz günlerde açtığım ve aşağıda linkini paylaştığım konuyu inceleyebilirsiniz. Ankara'da Kavaklı Dere Fiat Servisinden forum ahalisi memnun. Ben kendi özel ustama yaptırdım Ankara'da değilim.

https://forum.grandepuntotr.com/yedek-parca/64811-mapa-baski-balata-triger-ve-devirdaim-degisim-fiyatlari-guncel.html

fawori
06/04/2018, 22:22
Bende de multiiar var triger konusu hasas bir iş o yüzden serviste yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben hem triger hem baskı balatayı kavaklıdere oto da değiştirdim. Sizinde gidip fiyat almanızı dğer yerlerle karşılaştırmanızı tavsiye ederim ki çok şaşıracaksınız orjinal parçalar tabii ki bahsettiğimiz. Mapa baskı balata ben multiair de görmedim duymadım genelde lancia valeo parçalar oluyor bunlarda orjinal zaten. Ayrıca Müslüm bey'in açtığı özel serviste var.

feyzullah
07/04/2018, 00:12
Bende de multiiar var triger konusu hasas bir iş o yüzden serviste yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben hem triger hem baskı balatayı kavaklıdere oto da değiştirdim. Sizinde gidip fiyat almanızı dğer yerlerle karşılaştırmanızı tavsiye ederim ki çok şaşıracaksınız orjinal parçalar tabii ki bahsettiğimiz. Mapa baskı balata ben multiair de görmedim duymadım genelde lancia valeo parçalar oluyor bunlarda orjinal zaten. Ayrıca Müslüm bey'in açtığı özel serviste var.

Araç multiairmiş sizin mesajdan sonra farkettim. Fire motorun dilinden dışarıda anlayan çok ancak multiair fire kadar yaygın olmadığı için bence de yetkili serviste ücrete fazla takılmadan orjinal parça ile onarım daha isabetli olur.

kovboy
07/04/2018, 10:28
yetkili servisten başkasına elletmeyin.dışarıda yaparım diyen çok bulunur,hakkıyla yapan az.