PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Muayene Raporu

eskael
19/03/2018, 21:00
Arkadaşlar bugun aracımı muayeneye götürdüm çalışanlar motor no sunu bile okuyamayip kusur diye yazmışlar eski muayene raporumda böyle birşey yok bu kusur olayı çalışanlarin yetenek meselesi oldu artık

Hafif kusur Motor no.: okunamiyor. Diye geçmişler kâğıda sevdiğim tuvturk ....

edll
19/03/2018, 21:06
2 sene boyunca kullanılmayan ve sadece 150 km de olan araca motor yağ kaçaklarıi farlarda sapma var diyen şahsiyetlerden çok şey beklememek lazım.

serkan1065
19/03/2018, 21:50
Bende geçen yıl muayeneye giderken, aracın bakımını yapan usta endişe etmemem için uyardı ve tek tek "şunları şunları kusur olarak yazacaklar" dedi. Bende "ustam yapalım" dedi. Usta güldü; "bunları zaten yaptık ama onlar far ayarı, yağ kaçağı, okunmayan bilmem ne diye yine yazacaklar" dedi. Anlaşılan bakımsız araç vardır, kusursuz araç yoktur :-)

Seagate189
20/03/2018, 00:06
Aynı durum bende de var.Önceki raporlarda motor no okunamamasıyla alakalı hiç bir ibare bulunmazken,şimdi motor no okunamıyor diye kusur girmişler.

hayr16
20/03/2018, 12:27
2013 aracımla muayeneye girdim. il gittiğimde sol far patlamış(ağır kusur)sis farları ayarsız (hafif kusur) yazdılar.

ampul değiştirme yerine elimde led far vardı,onu taktım.haftasına gittim.sis farları ayarsız (hafif kusur) yazdılar. geçtim.

motor no okuyamamak nasıl oluyor. acaba yağlı kirli olduğu için olabilir mi?

edll
20/03/2018, 12:58
2013 aracımla muayeneye girdim. il gittiğimde sol far patlamış(ağır kusur)sis farları ayarsız (hafif kusur) yazdılar.

ampul değiştirme yerine elimde led far vardı,onu taktım.haftasına gittim.sis farları ayarsız (hafif kusur) yazdılar. geçtim.

motor no okuyamamak nasıl oluyor. acaba yağlı kirli olduğu için olabilir mi?

okumaya erindikleri için. çoğunlukla bakmıyorlar bile. güya baktık inceledik inceledik ama okuyamadık demek için. belki nerde olduğunu bile bilmiyorlar. hafif kusur olduğu için sallama iş yapıyorlar çoğunu. ağır kusur sayılsa itirazlar çoğalınca bak bakalım okuyorlarmı okunmuyormu ozaman.
neyse geçmiş olsun atlatmışsınız.