PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bel şişirme arızası

Beta
21/02/2018, 22:54
Abilerim kardeşlerim arkadaşlarım aranıza yeni katıldım, bugün
Linea 1.4 t-jet araç aldım çok güzel ancak bel şişirme en sonda takılı kalmış Ankara ya gelinceye kadar bel fıtığı oldum lütfen yardım edin çözümü nedir?

Fatih181
22/02/2018, 11:16
Sigortasini kontrol et bikere bnce ilk once

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beta
22/02/2018, 11:57
Koltuğa elektrik geliyor ancak indirme yapmıyor

Fatih181
22/02/2018, 12:34
Şase aldigini kontrol ettin mi soketler gecirmiyor olabilir

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beta
22/02/2018, 12:43
Tuşa bastığında koltuktan çıt çıt ses geliyor ancak indirme yapmıyor

tayfux
22/02/2018, 20:58
benim astra aracım var onda da var bel şişirme olayı bir kere bozulmuştu garanti çerçevesinde yaptılar ama bana anlatılan fermuar yoksa komple döşeme sökülüyor tamiri yapılıp tekrar kapatılıyor. yani biraz işçiliği olan bir olay..

arenas
01/03/2018, 23:43
Konusu geçmişken sorayım,yakın zamanda belden ameliyat oldum ve puntoyu bel desteği olmadığından uzun süreli kullanamıyorum,hatta bu sebepten memlekete gitmek içim leon kiraladım,bel desteği sayesinde rahat ettim.
Bel destekli koltuk bulunur mu,sonradan active puntoya takılabilir mi acaba?

kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

edll
02/03/2018, 14:15
Konusu geçmişken sorayım,yakın zamanda belden ameliyat oldum ve puntoyu bel desteği olmadığından uzun süreli kullanamıyorum,hatta bu sebepten memlekete gitmek içim leon kiraladım,bel desteği sayesinde rahat ettim.

aynı sorun bendede var. anam sağolsun yastık yaptı onunla idare ediyorum ancak orjinal bişi olursa daha iyi olur. takipteyim.

volkan1065
02/03/2018, 15:37

Bursada takan arkadaşım var. Orjinal bel desteğini kendi aracına ve arkadaşlarının aracına taktı. Yalnız onun aracı evo koltuk içinde herseyin hazır olduğunu sadece döşemeyi söküp mekanızmayı takıp tesisatını cekip hallettiğini söylemişti. Yolun düşerse yada bir hafta sonu deniz otobus ile bursaya geçip yaptırabilirsin abi. Bu arada çok geçmiş olsun.