PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Multimedyalı araca hoparlör tavsiyesi!

arabicturkish
31/10/2017, 00:36
Arkadaşlar öncelikle selamlar, iyi forumlar.
2008 model GP aracımın 4 kapı hoparlörlerinin alayı patlak. :( Araçta navimex marka multimedya teyp mevcut ve diğer hoparlör tavsiyelerini dikkate almalı mıyım yoksa bu multimedyalı teyplere uygun farklı hoparlörler mi almak gerekir hiç bilmiyorum. Neredeyse ses sistemi konusunda hiç bilgim yok diyebilirim. Yalnız anfi vs. işine girmek te istemiyorum. Teybime uygun ön ve arka kapılar için acilen hoparlör değiştirmem gerekiyor zira araçta müzik dinlemek bir işkence halini aldı. Tecrübeli arkadaşlar tavsiyelerini esirgemez ve mümkünse bahsedecekleri ürünün linkini atarlarsa karar verip sipariş etmek kolay olur ve kendilerine duacı olurum. Şimdiden teşekkürler.

SinanTR
31/10/2017, 16:26
pionner ve bu tarz muadili ürünler var eski aracımdada kullandığım pionner ts g172ci yada 173ci serisi bence gayet yeterli olacağı düşüncesindeyim normalde arka kapılar 13cm dir ama arka kapılara kasnak kullanarak 4 kapıya aynı boyutu kullanabilirsiniz bende şuan ses sistemi var ve bu sayede 4 kapıda 16cm kullanıyorum

arabicturkish
31/10/2017, 20:22
Teşekkür ederim tecrübenizi paylaştığınız için yaklaşık 300 e alınabiliyor 4 hoparlör netten baktığım kadarıyla. Aslında f/p açısından bakılırsa ses kalitesi de artacaksa makul gibi duruyor. Geriye usta masrafı kalıyor inş 100 den fazla istemezler.

SinanTR
31/10/2017, 23:30
ya şunuda belirteyim çok büyük beklentiler içinde olmayın hayal kırıklığı yaşarsınız sonuçta amfisiz sistem

arabicturkish
01/11/2017, 00:42
Yok ya cızırtılı sesler gitsin yeter :)

Batu44
01/11/2017, 21:20
Benim aracımda da multimedia sistem var. Tüm hoperlölerimi değiştirdim. Pioneer 172 kapı hoperlörü ve tweeter taktırdım. Gayet memnunum. Bende anfi ve woofer olmadığı için yüksek performans beklemiyorum bu bana fazlasıyla yetiyor sizede yetecektir.

kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

arabicturkish
02/11/2017, 01:45
Ya ben de büyük ihtimalle anfi işine giremiycem çoluk çocuklu biri olarak. O taktırdığınız ürünlerin aynısının linkini de atarsanız sevinirim.

senerizmir
09/05/2018, 08:46
ne yaptınız hoparlörleri acaba benimde hoparlöre ihtiyacım var. Karar veremedim anfiye gerek var mı