PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto dokunmatik teyp ekranı açılmıyor.

cotanak28
25/09/2017, 18:42
Merhaba 15 dakika önce çalışan ekran kapanmış geri vitese attığımda kamera açılmayınca fark ettim defalarca denedim ama açılmadı ekran ne yapmam gerekiyor? böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

edll
25/09/2017, 19:02
akü başını bir süre söküp takın kendine gelmesi lazım.

cotanak28
25/09/2017, 21:59
Sanayi de bir oto elektrikçinin halledebileceği bir mesele demek oluyor sanırım bu? Ben kurcalamak istemiyorum 🙂 Bir de akünün zayıf oluşu bu duruma sebep olabilir mi? Yada Amerikan park için sinyaller gündüz farlarına bağlı idi bunun etkileme olasılığı var mı acaba? Hiç mantıklı bir sebep gelmiyor aklıma o yüzden türlü fikirler yürütüyorum.

edll
25/09/2017, 22:08
elekrikçi teypten anlamaz. akü zayıf olsada araç çalışınca teypte normale döner. ilk etkilerse farları etkiler. farlar normal derecede yanıyorsa teypte normal çalışır. hepsinden önce akü kutup başının birini çıkartıp sistemi bir sıfırlayın. çözülmezse Alternatiflere bakarsınız

cotanak28
25/09/2017, 22:17
Tamamdır yarın sabah deneyeceğim sonucu olumlu yada olumsuz yazarım. Tekrar yardımınıza ihtiyaç duyabilirim. Şimdilik teşekkürler 🙂

edll
25/09/2017, 22:56
Tamamdır yarın sabah deneyeceğim sonucu olumlu yada olumsuz yazarım. Tekrar yardımınıza ihtiyaç duyabilirim. Şimdilik teşekkürler 🙂

ozaman şimdiden çıkarın kutupbaşı nı deneyin sabaha kadar. belki ondan olmayabilir ama ozamanda alternatiflere bakılır.