PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet kota konusuyla ilgili

szgnpnt
06/09/2017, 13:26
Arkadaşlar bilindiği üzere internette kota problemi vardı alınan bir kararla gece saat 2 ile Sabah 8 arası indirmeler kotaya dahil olmamaya başladı geçen gün bu saatler arasında indirme yaptım ve kot ama baktığımda kotamın dolmaya yakın olduğunu gördüm hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu öğrendim durum şu şu an için gece ve gündüz ayrı ayrı kota bilgisi gösterilmiyor Ama bu saatler arasındaki indirmeler kotaya yansımıyor denildi O yüzden bu saatlerde rahatça rahatça download yapabilirsiniz haberiniz olsun

HTC One_M8 Eye cihazımdan gönderildi

SinanTR
07/09/2017, 22:31
bu iyi haber ben acayip derecede film indiriyorum bunu dikkate alıp gece indirmek daha mantıklı o zaman

gptrcaner
16/10/2018, 12:52
Teşekkürler hocam ne diyelim :D

gptrcaner
30/10/2018, 14:22
Hocam malum firmalar hala kotayı uyguluyor alt tarifelerinde. Türk Net'i incelemenizi öneririm ben.

edll
30/10/2018, 14:46
Hocam malum firmalar hala kotayı uyguluyor alt tarifelerinde. Türk Net'i incelemenizi öneririm ben.

Türknetten 1 haftadır mesaj gelip duruyor. Herşey dshil size özel 32 lira. Bende aradım süperonline kullanıyırdum size geçeyim dedim. Araştırdı soruşturdu size verebileceğim fiyat 49 lira dedi. Niye 32 lira diyorsun ozaman dedim. Modem dahil değil modemsiz kullanabilirim derseniz 32 dedi. Kapat teledonu bidaha arama dedim engelledim.

arenas
30/10/2018, 15:48
Ben de yakın zamanda 24mbps 100gb adil kullanım kotalı ttnet tarifeye 59₺ ödüyodum.Hem taahhüt bittiğinden ttnet in 89₺ fiyat çekmesinde hem de adil kullanım kotası yüzünden,yine aynı hızda,kota olmayan Netspeed firmasına geçtim.24mbps hız sınırsız kotaya 62₺ ödedim,taahhüt te yok,tavsiye ederim.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cmhrky
31/10/2018, 00:59
Turknet 35 Mbps kadar download, 3 Mbps upload AKN yok 65 lira. Bulunduğunuz yerde Turknet aktif altyapı varsa aynı fiyata 100 Mbps ye kadar download, verebildikleri kadar upload. 22 mbps upload almış bazı arkadaşlar.

Aktif altyapı yoksa bulunduğunuz yer uygunsa 80 tlye 100 mbps ye kadar download, 4mbps upload veriyor. Tüm tarifelere 1000 dk her yöne ve bazı yurtdışı yönlere telefonda var.

Bulunduğum yerde superonline fiber var ama düzgün tarife yoktu.

Tavsiye ederim

puntociho
31/10/2018, 14:18
Kesinlikle türkneti bende öneriyorum arkadaşlar...