PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp Çıkarmak için yardım-clio

fatihcalips
06/01/2008, 13:25
Yakın zamanda 2001 clio aldım yalnız teyp biraz garip orjinal teyp bendede ground un güzel bir teybi var onu takıcam ama teyp nasıl çıkacak onu anlayamadım ilgilenen arkadaşlar yardım ederse sevinir

hayırlı günler
:S

aykuting
06/01/2008, 13:30
Teyp cıkarmak için orjinel cubuklar oluyo teypin sağında solunda 2 tane yada sağ sol da altlı üstlü 4 tane oluyoo içerde tırnakları cıkartıyo o cubuk varsa cubuk ve cubuk delikleri bi bak

brvhgt
06/01/2008, 13:32
dostum burası clio forumu değilki ayrıca kimsin nesin bir yazsan nediyeyimki sana şimdi ama forumda oto teypçiler var birazdan gelir yardım ederler

aykuting
06/01/2008, 13:39
dostum burası clio forumu değilki :::::::::::::
o zaman buraya ne yazıyosun dostum ben gp li bi üyee AYKUTİNG

OzzY
06/01/2008, 14:45
konu yanlış yerde
başlık yetersiz
gereken yapıldı...

Auto engineeR
06/01/2008, 14:56
galiba arkadaş çaresiz ki bu foruma da üye olup şansını denemek istemiş.
ama lütfen kendinizi tanıtınız :)

fatihcalips
06/01/2008, 21:37
Siz sizden yardım isteyene böle mi konuşuosunuz ? ilk cvp yazan ve açıklayan arkadaşlara teşekkürler neyimi tanıtayım size nasıl çıkartacağımı bilmiodum sordum yani ne var bunda gereken yapılsa ne olcak yardım etmek size dokunuosa açıklayın forum kurallarını bilirim takmayın kafanıza 3 yıllık webmasterim :censoree:

OzzY
06/01/2008, 22:06
O zaman şöyle düşün burdaki insanların çoğu grandepunto kullanıyor grandepuntosu olmayanlarında 1-2 tanesi belki clio kullanıyordur. ve bunları çıkarma yöntemi neden aynı olsun ve biz bunu nerden bilelim. Ayrıca her forumun kendi kuralları vardır. Örneğin teknik yardım garaj gibi bölümler ağırlıklı olarak Grande Punto veya fiat marka araçlar üzerine...

Linos
06/01/2008, 22:26
:lock::lock::lock:

Konu başlığı, forum temasıyla tamemen alakasız! Lütfen sorunuzu ilgili markayla ilgili sitelerden birine yahut bir oto elektrikçiye sorunuz...

Teşekkürler...