PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pandizot tıkırtısı

RONALDO7
11/07/2017, 06:22
MERHABALAR ARKADAŞLAR. PUNTOMUN PANDİZOT TIKIRSTISINI BİR TÜRLÜ KESEMEDİM. ARKA KOLTUKTAN TAKİP ETTİM PANDİZOT BAGAJ KAPAĞINA TAM DAYANMIYOR YANİ BAGAJ KAPAĞININ PANDİZOTU TUTMASI İÇİN OLAN LASTİK PEK İŞLEV GÖRMÜYOR GİBİ. STABİLİZE YOLDA HAFİF ZIPLIYOR PANDİZOT VE TIKIR TIKIR GİDİYOR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. BO SORUNU COĞU KİŞİNİN YAŞADIĞINI DUYMUŞTUM..

ondermurat
11/07/2017, 08:43
Sorun büyük ihtimalle pandizot bagaj kapağı arasındaki lastiklerden kaynaklanıyor, o lastiklerin ikisini de yenilemeni öneririm. Diğer bir durum bagaj kapağın tam baskı yapmıyor / kapanmıyor olabilir.

RONALDO7
11/07/2017, 21:59
Sorun büyük ihtimalle pandizot bagaj kapağı arasındaki lastiklerden kaynaklanıyor, o lastiklerin ikisini de yenilemeni öneririm. Diğer bir durum bagaj kapağın tam baskı yapmıyor / kapanmıyor olabilir.

Bende senin gibi düşünüyorum kardeşim ama nerden bulcam o lastikleri bilgin varmı ??

tayfux
11/07/2017, 23:28
hocam pencere kenarlarına hava girmesin diye yapıştırılan ve serum hortumuna benzeyen o şeyden al ve pandizot başlarına yapıştır tıkırtı falan kalmaz..

asparuh
12/07/2017, 00:36
Hocam çok mantıklı bende de sorun vardı. Pencere fitili adı. Hırdavatçılarda var metresi 2 tl :)