PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cd Error hatası ?

myclub
25/05/2017, 22:14
Merhaba arkadaşlar. Dün arabada cd ile müzik dinlerken birden telefon çaldı aux bağlı diye auxa bastım ve konuşmayı yaptım. Konuşma bittikten sonra cd error hatası verdi ve cd dahi içinden çıkaramadım. Tek sorun buda değil ne aux bağlantısı ve radyoda frenaksıda gitti. Ne radyoda bir kanal bulabiliyorum hiçbiri çekmiyor. Nede telefonu bağlayamıyorum. Radyoya bir anda ne oldu acaba bunu nasıl düzeltebilirim acaba ? Yadımlarınız için şimdiden teşekkürler.

34814

fotobelit
26/05/2017, 09:31
Bu teybi bayadır kullanmadım ama menüde Reset tusu varsa oradan bir deneyin..Olmadı Teybi söküp soketlerini çıkarıp yeniden takın..sökme işlemi 4 adet ince şiş veya tükenmez kalem içi ile yapılıyor..Daha riskli olan akü kutup başlarını sökmeyi deneyin..Ama bu işlemden sonra Teyp kod isteye bilir..Bu işlemler teybi resetliyecektir..Aklıma gelen sadece resetlenmesi..Böyle elektronik aygıtlar kafayı yiyince resetlemek en iyisi..

myclub
28/05/2017, 00:03
Bu teybi bayadır kullanmadım ama menüde Reset tusu varsa oradan bir deneyin..Olmadı Teybi söküp soketlerini çıkarıp yeniden takın..sökme işlemi 4 adet ince şiş veya tükenmez kalem içi ile yapılıyor..Daha riskli olan akü kutup başlarını sökmeyi deneyin..Ama bu işlemden sonra Teyp kod isteye bilir..Bu işlemler teybi resetliyecektir..Aklıma gelen sadece resetlenmesi..Böyle elektronik aygıtlar kafayı yiyince resetlemek en iyisi..
Teşekkürler bi deniyim bakalım olacak mı