PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : El İlanlarını Nasıl Temin Edebilirim???

grandédrivér
03/01/2008, 11:25
Sevgili gradepuntoTR yönetimi;
malum hepimiz trafikteyiz. ve bir çok GP görüyoruz... fakat bu arkadaşları forumumuza davet etmek için gerekli el ilanlarını yaptırabildik mi? bu konuda yardımcı olabilir misiniz?çoğunlukla uşak ve izmir'de bazende eskişehir'de bulunuyorum. bi GP gördüğümde ilk baktığım şey acaba forumdan mı stikerı var mı? oluyor... bu el ilanlarından (eğer yapıldıysa ve mevcutsa) bana yollama imkanınız var mı?
yukarıda yazdığım şehirler en azından bu forumdan haberi olmayan GP kullanıcılarının arabalarına bu el ilanlarını bırakarak böyle bir forumun olduğunu haber vermek isterim...
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...
teşekkürler...

femoli
03/01/2008, 11:57
en kısa zamanda isteyen arkadaşlarımıza kartvizit gönderilecektir bunun için bir forum hazırlayacağız..

oguzhan ozcan
03/01/2008, 12:02
Bence çok güzel olur bizim buradada baya var hatta ben yolda gördüğüm hepsine koyarım valla :D Daha fazla arkadaşlıklar kurmuş oluruz hemde :)

memat
03/01/2008, 13:11
abi ne ara basıldı bunlar tasarımdan sonra

grandédrivér
03/01/2008, 13:11
o zaman enkısa zamanda böyle bir aktivitenin başlamasını umuyorum... teşekkürler...

erdiyilmaz
03/01/2008, 13:28
biLdiğiniz üzere arkadaşLar sticker'Larımızı tükettik, sicker taLep formumuz şu an devre dışı.

onun yerine ise kartvizit taLep formu şuan yapım aşamasında, en kısa sürede hizmete girecektir. kartvizitLerin tasarımından, basımına kadar emegi geçen arkadaşLara teşekkürLer. tüm Türkiye'ye 2o.ooo civarı kartvizit dagıtıLacaktır. artık onLarı gördügünüz puntoLara koymak hepimizin görevi : )

https://img229.imageshack.us/img229/2915/gponla9.jpg

femoli
03/01/2008, 16:37
sticker talebiniz de geçerlidir stickerimiz var erdi yanlışlık yapmış herhalde... isteyenlere stickerda gönderebiliriz.

Halook!!!
03/01/2008, 17:00
Yukarıda yer alan kartvizit gerçektende güzel fakat ben bi konuda fikrimi söylemek istiyorum.Kartvizitte forumun adresi büyüklü küçüklü harflerle yazılı.Fakat sitenin adresinin tamamen küçük yazılması daha iyi olmaz mı acaba?İnternet adreslerinde büyük harfler kullanılmıyor diye biliyorum ben...

OzzY
03/01/2008, 18:05
Haluk
farketmez büyükte yazsan girer

not: İzmirdeki üyeler Can dan temin edebilir

femoli
03/01/2008, 18:10
Ankaradakiler nerden temin edecek :D:D:D

Halook!!!
03/01/2008, 20:36
Ben kartvizit talep formunu doldurup yolladım bugün.Kartvizitlerin elime ulaşmasını bekleyeceğim artık bundan sonra...

SteinGP
03/01/2008, 21:26
Haluk gerek yok abi bende sanırım bu kartlardan bin küsür tane var :D Ayrıca kısıtlı sayıda sticker da var elimde inşallah yeni üyelerimize yeter..

Halook!!!
04/01/2008, 00:05
Valla bu konuyu okuduktan hemen sonra Kartvizit Talep Formunu gördüm tesadüfen ve doldurup yolladım.Keşke sende kartvizit olduğunu bilseydim Can...

SteinGP
04/01/2008, 00:52
abi izmir sayfasına yazmıştım ama neyse ya bi ara görüşürüz veririm sana hele şu sınavlar geçsin..

grandédrivér
04/01/2008, 08:24
Can izmir'e geldiğimde sana haber veryimde banada ayır bi stiker ve ayrıca kartvizitde istiyorum... bak talep formu falan doldurmadım ona göre...
malum uşak,eskişehir,izmir GP çokkk artık bunları dağıtmakla uğraşacağım ....
OK???