PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseride 2012 Punto evo dynamic'e hız sabitleyici takacak var mı?

hakanbulut38
01/05/2017, 17:59
Merhabalar,

Önceki aracım 2006 model grande punto active idi, 3 sene kullandıktan sonra aracı satıp 2012 model punto evo dynamic aldım. Şimdi sorum şu, kayseride yaşıyorum ve bu araçta dynamic modellerde opsiyon olarak satılan hız sabitleyici taktırmak istiyorum. Kayseride bildiğiniz yer varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

volkan1065
01/05/2017, 18:14
Merhabalar,

Önceki aracım 2006 model grande punto active idi, 3 sene kullandıktan sonra aracı satıp 2012 model punto evo dynamic aldım. Şimdi sorum şu, kayseride yaşıyorum ve bu araçta dynamic modellerde opsiyon olarak satılan hız sabitleyici taktırmak istiyorum. Kayseride bildiğiniz yer varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Maliyeti 600-650 TL yi bulur. Kolu aldıktan sonra elektirikçiye kolu takıtrabilirsiniz. Dynamıc olduğu için tesisatı hazırdır. Kol takıldıktan sonra sadece modifiyeli ELM327 ile aktif edilmesi kalır. Çıkma cruzz kol da olabilir ama çıkmayada ne kadar guvenilir orasıda muamma çünkü zemberek ve aırbag sargı sorunu çok bu serilerde.