PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaeli Gölcük Expertiz bilgisi

volkan1065
18/04/2017, 21:34
Arkadaşlar merhaba;

Allah nasip ederse perşembe günü Kocaeli Gölcüğe Honda cıvıc almaya gidicem. Kocaelindeki honda servisi ile görüştüm expertiz hizmetleri yokmuş. Ama araç hakkında uzaktan geleceğim için bilgi verdiler ve satan kişinin verdiği bilgiler ile uyuştu. Ancak yinede expertize sokmadan almıcam. Şimdi satan kişi tarafından onun tanıdığı bir expertize gitmek istemiyorum.

Gölcük tarafında bildiğiniz güvenilir expertiz varmıdır.

SinanTR
18/04/2017, 22:36
kardeşime hyunda i20 alırken bosch car service de yaptırmıştık istanbul bostancı oto sanayide gayette ilgilendiler

internetten bakıp varsa o yakınlarda bosch tercih edebilirsiniz düşüncesindeyim

YaYa
19/04/2017, 17:19
Arkadaşlar merhaba;

Allah nasip ederse perşembe günü Kocaeli Gölcüğe Honda cıvıc almaya gidicem. Kocaelindeki honda servisi ile görüştüm expertiz hizmetleri yokmuş. Ama araç hakkında uzaktan geleceğim için bilgi verdiler ve satan kişinin verdiği bilgiler ile uyuştu. Ancak yinede expertize sokmadan almıcam. Şimdi satan kişi tarafından onun tanıdığı bir expertize gitmek istemiyorum.

Gölcük tarafında bildiğiniz güvenilir expertiz varmıdır.

Merhaba, tam olarak Gölcük tarafında olmasa bile İzmit-Gölcük yeni yol üzerinde sanayi ışıklarında Tarcanlar oto expertiz var, puntomu satacağım zaman ilana vermeden buraya götürüp expertiz yaptırmıştım bence dört dörtlük hizmet veriyorlar şiddetle tavsiye edebilirim.

Tarcanlar Oto Ekspertiz (https://www.kocaelitarcanlarekspertiz.com/iletisim)

fsali178
20/04/2017, 12:04
Benim tanıdığım birisi de Tarcanlar ı önerdi

LG-H815 cihazımdan gönderildi