PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kıyamadım....

CanGo48
02/03/2017, 23:21
Arkadaşlar belki biraz fazla duygusal olucak ama ben Puntomu çok seviyormuşum meğer....Evliyim daha çocuk yok ama yakın zamanda düşüce var ve birde köpeğimiz var.Ben aracımı daha Türkiyeye ye gelir gelmez sipariş eden 7.kişiyim ve ayıla bayıla aldım.İllaki kırmızı olsun diye aldım daha dün gibi aklımda.O zamanlarda 90lığı falan yoktu showrroom arabasını aldım. Hele ki o zamanlar nfs nin oyunu vardı ve o oyunda arabalardan en harikası Grande Punto idi.Her neyse....Son zamanlarda yer konusunda şikayetçiydim ama piyasaya baktım elle tutulur station wagon ya da suv tarzı temiz bir araç bulamadım.Ha belki temizdir ama ben çok titiz olduğum için emin olamamışımdır.Bugün 75 binliraya 2013 ww passat wariant buldum otomatik dizel beyaz sunrooflu falan exstrası çok adamla anlaştım ama Gp yi satmak zorunda kalacağım için vazgeçtim...Kalsın bende çürüyene kadar binicem :) Puntolarımızın değerini bilelilim....Ararcım Gp 2006 active ilk sahibinden özenle kullanılmış, sigara içilmemiş, boyasız kazasız belasız bir Fiat :D

Han
02/03/2017, 23:35
can bey gerçekten duygusal bir bağ oluşmuş aranızda biz erkek milleti gerçektende arabalarla aşk yaşıyoruz ,belkide sadece bizim toplumumuzda var bu ama olsun, biz böyle mutluyuz :) daha nice kazasız belasız günlerde puntonuzla birlikte yeni maceralara ve hafızanıza kazınacak anılara yol almanız dileğiyle sağlıcakla kalın.

CanGo48
03/03/2017, 00:03
ya vallaha dün gibi hatırlıyorum ilk anahtarı elime aldığımı kaldı ki ben Gp yi aldığımda ameliyata girmiştim ve 3 hafta sonra kullandım adam akıllı... şart koştum eğer satarsam il dışına diye ki yarın birgün görmemeyeyim diye.Elimin alıştığındanmıdır yada duygusal bağdanmıdır bilemem hakkını veriyorum.Gerek bakım gerek kullanımda...

Ezeldenberi
03/03/2017, 00:03
Punto'larımız 11 senedir halen aynı kasaya sahip olarak üretimi devam eden tek ( müzelik) araçtır. Size de nice 11 senelere😃

CanGo48
03/03/2017, 00:18
aynen...çok şanslıyız ne konsol şişmesi ne city arızası hiç bir kronik sıkıntısı yok...nice 11 senelere :)

ZeMHeRi
03/03/2017, 00:56
bende cosmo j kasa astra var en fullü evo kırmızı puntomu satıp aldım bende zaman zaman mumla ararım özl yakıt konusunda..

ygttt54
03/03/2017, 11:10
seni anlayabiliyorum bende ilk alanlardandım dediğin gibi 90 lık yoktu 75 lik aldım full + full ( cam tavan hariç) onun için 5 ay beklemem gerekecekti jantlarına öyle para vermiştim ki hala aklımda gözüm gibi baktım ama sakınan göze çok batar puntom paramparça adlı bi konu açtım forumda bak gör ne hale geldi ama son görevini yerine getirdi beni ve ailemi sıyrık almadan çıkardı ( tabi önce Allah) o yüzden çok fazla değer verme dunya malına eninde sonunda üzülürsün :)

feyzullah
03/03/2017, 12:12
Hepimiz araçlarımızı çok severek kullanıyoruz. Ama sattıktan sonra alan kişinin malının hayrını görmesi için bu duygusal bağı koparmamız gerekiyor. Araba da netice itibariyle bir eşya kullanılır, görevini yerine getirip ömrü dolduğunda bizden çıkar.

halilimo
03/03/2017, 19:08
Bende hic kiyamiyorum hala gozum gibi bakiyorum ama yakinda bende ilan acacam hic istemesemde..

SinanTR
03/03/2017, 22:21
valla bende 2008 model kullanıyorum 2. sahibiyim temiz kullanılmış bende çok seviyorum arabamı kullandığım en sorunsuz araba ve aksesuar için ciddi paralar harcadım 2 yıldır biniyorum eminim kaza bela ekonomik sorun yaşamaz isem çok uzun yıllarda binmeyi düşünüyorum bence yıpranmamış bi punto çok değerli arabadır iyi bakın arabalarınıza