PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo kapı hoparlör

bkdtuturuk
18/02/2017, 13:52
arkadaşlar bütçem düşük (300 t ) ve yüksek sesle müzik olayına karşıyım ve hopallörüm patlak ne yapmam gerek

Batu44
18/02/2017, 16:35
Benim ön ve arka kapı hoparlörlerim patlaktı. Bu hafta değiştirdim. Pioneer aldım. Önler 110 tl arkalar 90 tl çifti. Ayrıca tvitter da taktırdım. Balıkesir Emre audioda yaptırdım. Sesden çok memnunum. Tavsiye ederim.

kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

bkdtuturuk
18/02/2017, 21:04
ne aldınız ürün kodu nedir

SinanTR
19/02/2017, 00:06
önler için pioneer ts-G172 ci arkalar için pionner ts-G13 ci öneririm kesinlikle net ses alırsınız

Batu44
19/02/2017, 20:14
Üstadım vallahi modelini hatırlamıyorum. Ama yolum düşerse tekrar gider öğrenir paylaşırım.

Batu44
22/02/2017, 01:19
Evet modelini öğrendim. SinanTR hocamın dediğini takmış [emoji6]

Kadyr
07/10/2017, 10:40
önler için pioneer ts-G172 ci arkalar için pionner ts-G13 ci öneririm kesinlikle net ses alırsınız

siz taktınızmı ? ön tarafı ben söktüm ama perçininin bitanesini matkapla zor çürüttüm. tabi o ara takacağım hoparlörü denedim dışarıda sesi beğenmedim sonra geri kapattım uğraşmadım :) dedim belki direkt uymaz kasnak falan ister uğraşmıyım dedim. kasnaksız oluyormu ön tarafa ? birde bu dediiğiniz hoparlörleri siz tecrube ettinizmi? evo ile gp nin orjinleri aynı kalitedemi bilmiyorum da

edll
07/10/2017, 12:13
siz taktınızmı ? ön tarafı ben söktüm ama perçininin bitanesini matkapla zor çürüttüm. tabi o ara takacağım hoparlörü denedim dışarıda sesi beğenmedim sonra geri kapattım uğraşmadım :) dedim belki direkt uymaz kasnak falan ister uğraşmıyım dedim. kasnaksız oluyormu ön tarafa ? birde bu dediiğiniz hoparlörleri siz tecrube ettinizmi? evo ile gp nin orjinleri aynı kalitedemi bilmiyorum da

kesinlikle uydurukta olsa küçükte olsa ikinci el bir amfi ve woofer tavsiye ederim. inanılmaz ses farkediyor. hemde orjinal hoparlörle oynamadan.

SinanTR
07/10/2017, 14:04
Şuan puntomun 4 kapisinda m acoustic marka 16cm mid takımı kullanıyorum eski aracımda pionner ts g172ci marka hoparlörler vardı bikaç marka deneyip en son 172ci modelinde verim almıştım.Puntomda pionner kullanmadım ama önerdiğim arkadaşlardan memnun olmayan yok zaten orjinal hoparlörü söküp pionnerla yanyana koydugunuzda ciddi bi kalite farki olduğunu anlarsınız.Ayrıca ben prof bi yerde ses sistemini döşettiğim için 4 kapıda da kasnak kullanıldı ki maliyetli bişey değil kullanmasanız da olur düşüncesindeyim.