PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mitsubishi ASX Aldım

YaYa
13/01/2017, 09:34
Arkadaşlar merhaba,

Puntomu sattıktan sonra hayallerimin aracı olan ASX bakmaya başlamıştım ve dün aracımı alarak aranıza katılmış bulunuyorum, öncelikle şunu belirteyim 2007 grande puntodan sonra gerçekten 2011 ASX uçak gibi geldi :)

Aracım 2011 model invite arkadaşlar otomatik klima, far/yağmur sensörü, start/stop, yokuş kalkış desteği ve neredeyse bütün güvenlik donanımları standart, araç 116.000 km de ve bu zamana kadarki bütün bakımları yetkili serviste yapılmış, aracın lastikleri daha 1 aylık ve araç üzerinde ekstra ASX yazılı arka tampon koruyucu, kapı içi ASX yazıları ve serviste orjinal takılma geri görüş kameralı doubledin teyp bulunmakta.

Bunun dışında araçta değişen bulunmamaktadır, sadece arka kapıda ufacık lokal boya vardır.

Bu özelliklerdeki aracımı 46.000 TL ye aldım, sizler ne dersiniz ben uyguna aldığımı düşünüyorum, gerçi dizel 1,3 puntodan sonra benzinli ASX deposunu fulleyince 300 TL tutunca biraz şaşırdım ama yinede gaz taktırmayı kesinlikle düşünmüyorum, senede zaten 12.000 civarı yapıyorum ve bu aracın tadına varmak istiyorum.

Allah herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

erdiyilmaz
13/01/2017, 09:59
Güzel araç hayırlı uğurlu olsun, benzinin litre fiyatını düşününce lpg olayına girmek mantıklı.

igny
13/01/2017, 10:00
öncelikle hayırlı olsun .
Asx i bende bir zamanlar çok istedim ama bütçemi aştığı için ve benzinli olmasından ötürü alamamıştım.Yakıt tüketimi nasıl test edip paylaşırsan sevinirim.Tüp taktırdığımızda dizel kadar az yakacaksa kendimi zorlayıp almayı düşünebilirim tekrardan.Şürüş keyfi ve izlenimlerini paylaşırsan sevinirim

YaYa
13/01/2017, 12:56
öncelikle hayırlı olsun .
Asx i bende bir zamanlar çok istedim ama bütçemi aştığı için ve benzinli olmasından ötürü alamamıştım.Yakıt tüketimi nasıl test edip paylaşırsan sevinirim.Tüp taktırdığımızda dizel kadar az yakacaksa kendimi zorlayıp almayı düşünebilirim tekrardan.Şürüş keyfi ve izlenimlerini paylaşırsan sevinirim

Aslında bakıldığı zaman segmentinde en az yakan araç ASX ama şuanki benzin fiyatları düşünüldüğünde her araç bana kalırsa çok yakıyor.

Henüz tam olarak bakma şansım olmadı ortalama yakıtına ancak uzun yolda görebildiğim kadarıyla 5,5 litrelere çok rahat düşüyor, ben dediğim gibi senede o kadar çok km yapmıyorum o sebeple lpg düşünmüyorum.

Ezeldenberi
13/01/2017, 14:14
Arda bey, yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler dileğiyle.
Aracınızın servis bakımlı ve temiz olması çok güzel. Fiyatı da gayet iyi, bu zamanda temiz araç bulmak zaten çok zor.

YaYa
13/01/2017, 15:56
Arda bey, yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler dileğiyle.
Aracınızın servis bakımlı ve temiz olması çok güzel. Fiyatı da gayet iyi, bu zamanda temiz araç bulmak zaten çok zor.

Teşekkürler, Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin.

krm1983
13/01/2017, 17:44
Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah.

GPEMREE
13/01/2017, 20:27
Hadi gozunuz aydin. Hayirli olsun yeni araciniz :)

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tayfux
13/01/2017, 20:34
hocam hayırlı uğurlu olsun.. sıfırına bakmıştık zamanında ve 7.5 litreyi geçerse gel arabayı bayii nin önüne bırak paranı al demişti satıcı.. sizin tecrübelerinizi çok merak ediyorum..

feyzullah
13/01/2017, 21:35
Hayırlı olsun kazasız belasız.

SinanTR
13/01/2017, 21:41
güle güle kullanın bozmayı başaramayacağınız sağlamlıkta ve söylediğinize göreyle iyi bi araba edinmişsiniz adınıza sevindim ama arkadaşların dediği gibi yakıt düşündürücü tabi iş yine sizde biter sizin bütçenizi aşmazsa sorun yok güvenlik donanımlarınında çok olması ekstra bi artı olmuş izlenimlerinizi bende bekliyorum bakım maliyetleri+yakıt özellikle