PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üst üste park cezası yazılır mı?

fawori
11/01/2017, 21:30
Merhaba herkese iyi akşamlar forum üyeleri. Bügün Ankara Ziyagökalp caddesinde aracımı 10 dk. Süre ile 4 lüleri yakıp yol kenarına. Eczaneye girdim burnum kanıyordu seyir esnasında dindiremedim. Tutanak vs. Polis felan görmedim. Bir ceza 13.17 de ikinci ceza 13.19 da 2 dk. Ara ile yazılmış. E devletten geldi ceza. Benim bildiğim aynı ceza üst üste yazılamaz ikincisi acil durunlarda bunun bur izahı yok mudur? 95 + 95 lira parayi sokakta da toplamiyoruz. Teşekkür ederim okuyanlara.

LG-H815 cihazımdan gönderildi

Kadyr
12/01/2017, 06:25
Mahkemeye itiraz etmeniz gerekiyor nette dilekce ornekleri var. durumu izah edersiniz buyuk ihtimal iptal olur bitanesi

fotobelit
12/01/2017, 09:27
Geçmiş olsun her iki durum içinde..Kesinlikle itiraz edin..Ya aynı polis tarafından yanlışlıkla kesildi yada Başka bir polis tarafından arda arda kesilmiş..Belkide T.müfettişine denk geldi..Ne olursa olsun aynı anda aynı cezadan iki kere kesilmez..

kalender85
02/03/2019, 11:17
Mahkemeye itiraz etmeniz gerekiyor nette dilekce ornekleri var. durumu izah edersiniz buyuk ihtimal iptal olur bitanesi

Merhaba,
Bende de aynı şekilde 2 hafta önce, 3 dk arayla iki ayrı park cezasi yazılmış. .
E devlette gördüm ama henüz tebliğ gelmedi. Araci cektiler ona ayri odeme yaptik.
İtiraz Tüketici Hakem Heyetine mi yapılıyor başka bir merciye mi. başvuruyoruz. Ödemeyi yapmak için sonucu beklemeli miyim ?

zytpyrt
02/03/2019, 11:38
Bence İki cezayada itiraz et sonucta burnun kanamış ve eczaneye girmişşin mecburiyetten durdugun için iki cezada iptal edilidir. Daha önce bir arkadasımada aynısı olmuştu cezayı komple iptal ettişler.