PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teker mesafeleri farklı

thr
31/12/2016, 23:39
Arkadaşlar dün arabayı servise götürdüm sağa çekiyor diye adam rot ayarını yaptı düzelir gibi oldu ama hala arada sağa gidiyor. Adam ön sağ teker soldan 4 milim daha geride dedi. Ben bir kaza yapmadım muhtemelen benden önceki sahibi çarpmış olabilir. Sorun nasıl düzelir dedim önemli bir sorun değil müdahale etmeye gerek yok dedi. Sizce bu sorun neden kaynaklıdır ve nasıl düzelir böyle bir sorun normalmi? Acaba basına daha önce basına gelen birileri tecrübelerini aktarabilir mi?

volkan1065
31/12/2016, 23:53
Kaza ile alakalı bir durum olmayabilir. Sert girilen bir çukurda yada lastiği kaldırıma falan dayamada olabiliyor. En çok yaplan hatalrın başında bayır aşağı lastikleri kaldırıma dayamak. Aracınızı şaseciye götüreceksiniz çok fazla zamanlarını almaz yarım saat 1 saatte halledilebilecek bir olay ardında da rot balans ayarı sorun giderilir. Yalnız sağa çekme meselesine iyi bakılması lazım.

thr
01/01/2017, 12:06
Kaza ile alakalı bir durum olmayabilir. Sert girilen bir çukurda yada lastiği kaldırıma falan dayamada olabiliyor. En çok yaplan hatalrın başında bayır aşağı lastikleri kaldırıma dayamak. Aracınızı şaseciye götüreceksiniz çok fazla zamanlarını almaz yarım saat 1 saatte halledilebilecek bir olay ardında da rot balans ayarı sorun giderilir. Yalnız sağa çekme meselesine iyi bakılması lazım.
saolasın kardeş