PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 Punto S&S Sonradan Hız Sabitleyici Takılır mı?

rohan
30/11/2016, 11:50
Selamlar arkadaşlar hayırlı forumlar.....

2014 model 1.4 fire S&S aracım var sürekli uzun yol yapıyorum.... Malum hız sabitleyici yok bu pakette...
Dolayısıyla uzun yolda çok yoruyor... Sizce sonradan hız sabitleyici takılır mı? ve ya trakya - istanbul civarında yapabilecek servis - usta var mı?

rohan
30/11/2016, 14:43
fikri olan yok mu_?

hayr16
30/11/2016, 20:48
Bununla ilgili çok yazı var
Takılıyor hemde on numara
2013 1.4 fire s\s easy benimki
https://uploads.-cdn.com/20161130/f6efd94de87c0c3caf5e7057c69a58ab.jpg

Redmi Note 3 cihazımdan gönderildi

Brembo0129
30/11/2016, 20:52
Mehmet bey bu konu ile ilgili forumda bir çok bilgi var ayrıntılı olarak, anladığım kadar aracınızın ön göstergesi kısmında hız sabitleme işareti olması gerekiyor ve tesisat çekilmesine uygun olması gibi şartlar var cruise control (hız sabitleme) olarak arama yaparsanız bilgilere ulaşırsınız.

halils2
30/11/2016, 21:30
Selamlar arkadaşlar hayırlı forumlar.....

2014 model 1.4 fire S&S aracım var sürekli uzun yol yapıyorum.... Malum hız sabitleyici yok bu pakette...
Dolayısıyla uzun yolda çok yoruyor... Sizce sonradan hız sabitleyici takılır mı? ve ya trakya - istanbul civarında yapabilecek servis - usta var mı?

Sonradan takılıyor, edirneden Feyzullah a montajını yapmıştım, 2 seneyi geçti sıkıntısız kullanıyor.

feyzullah
30/11/2016, 21:52
Sonradan takılıyor, edirneden Feyzullah a montajını yapmıştım, 2 seneyi geçti sıkıntısız kullanıyor.

Halil abi sağolsun montajı yaptı iki yıl önce hiçbir sorun yok maşallahı var. Benim de bir günde 1000 km. Yaptığım zamanlar oluyor özellikle öylesi zorlu yolculuklarım halil abiyi ve ali beyi hayırla yad etmekle geçiyor. Forumdan alixx nikli ali bey ile irtibata geçip direksiyondaki teyp tuşlarına devre yapmasını rica etmiştim. Sağolsun hazırlayıp kargoyla gönderdi bu vesileyle Çorlu'ya gittim cc montajını Halil abi yaptı. Uzun yolda çok büyük konfor kesinlikle her puntoda olması lazım.

rohan
30/11/2016, 23:00
iletişime geçmek için mesaj attım. sağolun arkadaşlar... Yaptıran arkadaşlar bir sorun yaşamadan kullanıyor heralde....

feyzullah
30/11/2016, 23:06
iletişime geçmek için mesaj attım. sağolun arkadaşlar... Yaptıran arkadaşlar bir sorun yaşamadan kullanıyor heralde....

Benim montaj yapılalı yaklaşık iki yıl olacak. 2 yılı aşkın sürededir de formu aktif olarak takip ediyorum. Burada sonradan yapılan cc mobtajından dolayı mağdur olanı veya sıkıntı yaşayanı hiç görmedim. Benim dışımda da direksiyondan cc yaptırıp kullananlar var forumda. Hasılı yaklaşık iki yıl 35000 km.dir direksiyona monte edilmiş cc'ü kullanıyorum hiçbir sorunum yok. Emeği heçen herkese de tekrardan bu vesileyle teşekkür ederim.

rohan
30/11/2016, 23:12
Benim montaj yapılalı yaklaşık iki yıl olacak. 2 yılı aşkın sürededir de formu aktif olarak takip ediyorum. Burada sonradan yapılan cc mobtajından dolayı mağdur olanı veya sıkıntı yaşayanı hiç görmedim. Benim dışımda da direksiyondan cc yaptırıp kullananlar var forumda. Hasılı yaklaşık iki yıl 35000 km.dir direksiyona monte edilmiş cc'ü kullanıyorum hiçbir sorunum yok. Emeği heçen herkese de tekrardan bu vesileyle teşekkür ederim.

montaj direksiyona mı yapılıyor sadece sinyal koluna olabilir mi acaba....
sizin montaj nereye yapıldı?

halils2
30/11/2016, 23:28
montaj direksiyona mı yapılıyor sadece sinyal koluna olabilir mi acaba....
sizin montaj nereye yapıldı?

Orijinal kolla mümkün. Direksiyon montajı için devre yok elimde maalesef.

feyzullah
30/11/2016, 23:31
Sinyal kolu (cc olan) alirsaniz o sekilde yapılabilir. Ben teyp çok kullanamadığım için direksiyondaki teyp tuşlarını cc olarak kullanmak daha cazip geldi bana. Halil abi yardimci olur size ozelden yazarsaniz yonlendirir sizi.